На Хмельниччині відбувся другий Дипломатичний форум. Хто з іноземців взяв участь?

-
У зустрічі взяли участь посли та повірені іноземних держав.
-
Вони надають гуманітарні вантажі та фінансову допомогу для Хмельниччини.
Днями в обласному центрі відбувся Другий Дипломатичний форум. 3 листопада до Хмельницького з’їхались іноземні представники дипломатичних установ в Україні. Участь в заході взяли представники ОВА, голова обласної ради Віолета Лабазюк та заступник міського голови Хмельницького Микола Ваврищук. Про це повідомили в ОВА.
У склад іноземної делегації увійшли:
-
Сеймур Гурбан оглу Мардалієв – Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні (громадянин Азербайджанської Республіки)
Відео дня/li> -
Мустафа Левент Більген – Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні (громадянин Турецької Республіки)
-
Аніца Джаміч – Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні (громадянка Республіки Хорватія)
-
Валеріу Ківерь – Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні (громадянин Республіки Молдова)
-
Марек Шафін – Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні (громадянин Словацької Республіки)
-
Ванчев Герман Дімчев – Тимчасовий повірений у справах Республіки Болгарія в Україні (громадянин Республіки Болгарія)
-
Мирослав Радоїчич – Тимчасовий повірений у справах Чорногорії в Україні (громадянин Чорногорії)
-
Микола Скрипковський – Почесний Консул Республіки Молдова у місті Хмельницький.
Під час форуму партнери обговорили поточну ситуацію в області, організацію гуманітарної підтримки, можливості для міжнародного співробітництва.
— Ми не самі у боротьбі та щиро вдячні усьому цивілізованому світу, який об’єднався проти російського нахабного зла, дякуємо кожному з вас, високоповажні пані та панове, за підтримку і потужну роботу із захисту світу від терору і воєн, – перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін. – Гуманітарні вантажі, фінансова допомога ваших держав є безцінними для кожного українця. Прихисток, який надали ваші співгромадяни для громадян України є безпрецедентним проявом людської гідності і доброти.
Також на заході обговорили, що під час війни Хмельниччина є економічно активним регіоном. Наразі в області працюють понад 1 200 промислових підприємств, 136 з них з іноземним капіталом. Також сюди релокувалися 60 підприємств з окупованих та прифронтових територій.
А окрім того, Хмельниччина складає 4% від усіх сільськогосподарських угідь України. Найбільші посівні площі займають зернові культури, а наразі активно йде збір урожаю, додають в адміністрації.
Натомість іноземні представники пообіцяли і надалі підтримувати нашу державу у прагненні до миру та територіальної цілісності, висловили чітку позицію щодо посилення надання Україні військової допомоги, а також щодо подальшого ефективного налагодження співпраці у економічній, гуманітарній та інших сферах життя.
Читайте також:
-
Креативна молодь Хмельниччини опановує міжнародні навчальні програми з підприємництва
-
«Бруківка або життя»: хмельничани пікетували під міською радою (РЕПОРТАЖ)
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.