На Хмельниччині зафіксували найвищу урожайність зернових в Україні

На Хмельниччині зафіксували найвищу урожайність зернових в Україні
Фото ілюстративне

Дізнавайтесь яких культур зібрали найбільше. 

Хмельниччина продовжує тримати продовольчий фронт. Область стала лідером в Україні за урожайністю зернових. Крім того, аграрії продовжують збирати пізні культури. Про це інформують в обласній військовій адміністрації. 

Так, очільник Хмельниччини Сергій Гамалій повідомив, що соняшник обмолотили на площі понад 43,8 тисяч гектарів, це 22% до посіяного. Середня урожайність культури – 32 центнери з гектару, що на рівні минулого року. Валовий збір соняшника становить 140 тисяч тонн. 

Сою обмолотили на площі 25,7 тисяч гектарів (14%), середня урожайність культури становить 28,5 центнери з гектару, а валовий збір – 75 тисяч тонн.

Відео дня

На площі 13,3 тисячі гектарів (89% до належного) обмолочено гречку, валовий збір якої на сьогоднішній день становить понад 15 тисяч тонн. За цим показником область посідає 2 місце в Україні. 

Всього ж зернових культур намолочено 1,9 мільйонів тонн при середній урожайності 60,4 центнера з гектару. Це, зазначив Гамалій, найвища цьогорічна урожайність в Україні.

Також аграрії приступили до сівби озимих зернових культур урожаю 2023 року. Вже й встигли засіяти їх на площі 146 тисяч гектарів, або 62% до запланованих обсягів. 

Нині ж посівні роботи продовжуються.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (65)
 • Надія Глуховська

  І я так думаю що не треба хвалитись
 • Володя Махнюк

  Слава трудовому народу СЛАВА УКРАЇНІ!!!
 • Галина Цимбалюк

  Правду  Оля пишеш, не можуть тримати язика за зубами !!!
 • Анна Галанзовська

  Просто немає слів... Вам ще мало біди???

keyboard_arrow_up