На Хмельниччині змінили правила продажу алкоголю

На Хмельниччині змінили правила продажу алкоголю

Дізнавайтесь до котрої години торгують алкоголем та кому його не продадуть. 

У Хмельницькій області послабили умови продажу спиртних напоїв. Час продажу міцного алкоголю продовжили на чотири години. Відтепер напоями з градусом у магазинах торгувати до 21.00. 

Відповідний наказ №231/299 про внесення змін щодо продажу алкоголю оприлюднили на сайті Хмельницької облвійськадміністрації. Згідно з ним алкоголь дозволено продавати в торгівельній мережі виключно з 10.00 до 21:00. Відтак, магазини прирівняли до закладів ресторанного господарства.

На пиво, слабоалкоголку та лікарські засоби заборона не розповсюджується. Спиртне не продаватимуть військовим та ТРО.

На Хмельниччині почали встановлювати заборону на продаж алкоголю ще з 27 лютого 2022 року. По всій області заборонили торгувати спиртним 1 березня

У Хмельницькому почали підпільно торгувати алкоголем. Правоохоронці виявляли алкоточки та зливали спиртне в каналіацію.

Тож аби зменшити кількість підпільних наливайок та збільшити бюджет області вже з 21 квітня правила пом’якшили та дозволили продавати спиртне з 10.00 до 17.00. А закладам ресторанного типу - до 21.00. 

Заборона діє до закінчення строку, на який було введено воєнний стан, та за умови усунення загрози нападу чи небезпеки на території області.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
 • Олена

  Молодці, нічого не скажеш. Я вже бачила людей у військовій формі у не зовсім належному стані, а й ще час продажу збільшили...

  Читач95 reply Олена

  Добре що звертаєте увагу на людей у військовій формі, подивіться на людей,що тієї форми уникають, як чорт ладану! А військовим просто подякуйте,за те що вони Вас оберігають!
 • Ирина Косметико

  Це правильно. Шкода що не продавали в перші дні війни і тривог. Реально хотілось випити трохи вина щоб нерви попустило. Ну і економіка крутиться на алкоголі теж нехило. Хай купляють
 • ЧитачЧитачів

  Клас. Не преш торби до 17.00 аж руки обриваєш, а закінчилось бухло - пішов і купив. Адже, скільки випивки не візьмеш - все рівно бігти прийдеться.

keyboard_arrow_up