На Хмельниччину надійшов гуманітарний вантаж з Німеччини

На Хмельниччину надійшов гуманітарний вантаж з Німеччини
Тут і далі фото Хмельницької обласної ради
 • Благодійники передали одяг, взяття, засоби гігієни, милиці та візки для інвалідів та коляски для дітей. 

 • Розповідаємо хто, де та коли може отримати необхідні речі. 

З перших днів повномасштабного вторгнення в Хмельницькому працює гуманітарний штаб та Центр видачі гуманітарної допомоги. За цей період у Центрі видали допомогу 64 260 внутрішньо переміщеним особам. Такі дані наводять в обласній раді. 

Днями до гуманітарного штабу обласної ради надійшла чергова допомога. Цього разу від німецьких благодійників Ukrainehilfe Breitscheid, St. Laurentius Gemeinschaft e.V. Транспортування вантажу відбулося за особистого сприяння голови обласної ради Віолети Лабазюк.

Вони надіслали засоби гігієни, чоловічий, жіночий та дитячий одяг, взуття, візки та милиці для інвалідів, дитячі візки та автокрісла. 

Найближчим часом гуманітарна допомога від німецьких благодійників буде доступна для відвідувачів Центру видачі. Нагадаємо, він розташований в обласному музично-драматичному театрі імені Старицького. Адреса — вулиця Соборна, 60.

Працює Центр видачі гуманітарної допомоги двічі на тиждень - у понеділок та п'ятницю, із 10.00 до 15.00.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (25)
 • Карнатовский Андрей

  Всі кажуть "крадуть", але жоден не написав заяву до поліції, висновок: той, хто каже про крадіжку або в темі або в долі або в темі та в долі
 • Людмила Вахненко

  ДЕ МОЖНА ВКРАСТИ ТАМ ЛАБАЗЮЧКА. це СІМЕЙСТВО БАРИГ ІЗЛОДЮГ КОЛИ ПОНАЖЕРАЄТЕСЬ
 • Жанна Бударецька

  Отож наберуться гомунітарк и
 • Олекса Шумейко

  Буде розкрадена баригами від влади, або будуть роздавати від імені кандидатів до виборів, до яких вже почали бурно агітувати.

keyboard_arrow_up