На першій велодоріжці у парку Чекмана вже катаються хмельничани (ФОТО)

На першій велодоріжці у парку Чекмана вже катаються хмельничани (ФОТО)
  • Перша велодоріжка у Хмельницькому мала з'явитись ще до кінця грудня минулого року.
  • Через погоду будівельники не встигли. Роботи продовжили після Нового року.
  • На велодоріжці вже їздять хмельничани. Та розмітку ще не намалювали. 

З середини жовтня у парку імені Чекмана облаштовують першу в місті велодоріжку. Вона обійдеться міському бюджету в 609 тисяч гривень. Велодоріжку проклали вздовж Південного Бугу зі сторони набережної та парку. У грудні роботи мали закінчити, та через погоду будівельники не встигли вимостити усю плитку.

Минуло вже три місяці з того часу, як велосипедисти мали би їздити вздовж набережної і не заважати іншим. Ще у лютому будівельникам залишалось покласти плитку на двох ділянках. Як виявилось, зараз на велодоріжці вже катаються. Щоправда, розмітки комунальники ще не зробили. 

Аби дізнатись, коли офіційно відкриють велодоріжку, слідкуйте за оновленнями на vsim.ua.

Відео дня

На першій велодоріжці у парку Чекмана вже катаються хмельничани (ФОТО), фото №1 на сайті vsim.uaЧастину доріжки, яка ще місяць тому була вкрита щебенем, вже проклалиНа першій велодоріжці у парку Чекмана вже катаються хмельничани (ФОТО), фото №2 на сайті vsim.uaБудівельники за собою ще не прибралиНа першій велодоріжці у парку Чекмана вже катаються хмельничани (ФОТО), фото №3 на сайті vsim.uaОдну з лавочок, яка заважала їздити, вже забралиНа першій велодоріжці у парку Чекмана вже катаються хмельничани (ФОТО), фото №4 на сайті vsim.uaЩе одна лавка заважає проїздуНа першій велодоріжці у парку Чекмана вже катаються хмельничани (ФОТО), фото №5 на сайті vsim.uaЩоб не заїжджали автівки, в'їзд на велодоріжку трохи загородилиНа першій велодоріжці у парку Чекмана вже катаються хмельничани (ФОТО), фото №6 на сайті vsim.uaБіля "Аврори" велодоріжка з'єднується з пішохідноюНа першій велодоріжці у парку Чекмана вже катаються хмельничани (ФОТО), фото №7 на сайті vsim.uaВелодоріжка закінчується болотяною стежкою

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Анна Островська
    бачила на вихідні, що там люди більше ходять, ніж вело їздять

keyboard_arrow_up