Обережно - тонка крига! Хмельничан закликають не виходити на лід

Обережно - тонка крига! Хмельничан закликають не виходити на лід
  • Через підвищення температури лід на водоймах почав танути.
  • Зросла небезпека провалитися під воду. 
  • Коли можна виходити на кригу та як вберегтися на льоду?

В зв'язку з підвищенням температури крига на водоймах почала поступово танути. Щодень перебування на льоду стає небезпечним для життя. Хмельничан та жителів області закликають утриматися від прогулянок по кризі. Крім того, батьків просять наглядати за дітлахами у вільний від навчання час.

У прес-службі ОДА повідомляють, щоб перед виходом на лід слід упевнитись у товщині криги. Вона має бути не менше 7 сантиметрів для одного пішохода та не менше 15 для групи людей. Перед виходом на кригу слід перевірити її міцність за допомогою палиці. Якщо лід починає тріскати, відходити слід повільно та обережно. 

Якщо все ж таки людина провалилась під лід, не можна занурюватися з головою та робити різких рухів. Слід обережно спробувати вибратися на кригу та відповзти на безпечну ділянку.

Щоб витягнути з ополонки іншу людину слід добиратися до неї повзком та подати будь-який підручний засіб рятування. Після цього людину, що перебувала у воді, слід негайно відігріти. 

Рибалкам радять брати із собою двадцятиметрову мотузку та кілька цвяхів чи ніж. Аби вберегтися у випадку провалу під лід. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
14:19 Судитимуть жителів Хмельниччини, які наловили риби майже на мільйон гривень 13:50 У Кам’янці перекриють рух транспорту: деталі 13:19 Що показують у кінотеатрі Шевченка (АФІША) 12:56 На Хмельниччині відкрили дитячий майданчик в пам'ять про захисника Вадима Суворова Від читача 11:44 Реформа старшої школи потребує фінансування: міський голова з Хмельниччини долучився до обговорення 12:02 На Хмельниччині затримали ділків, які за гроші обіцяли зняти військовозобов'язаного з «розшуку» 11:26 У Славуті оголосили День жалоби: прощатимуться з Віктором Петерчуком 11:10 Реабілітація після травм і операцій: методи відновлення у центрах Хмельницького 10:57 На Хмельниччині громада намагалася оформити державні землі у комунальну власність 10:23 На Кам’янеччині в ДТП травмувалася 24-річна пасажирка Tesla 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:48 «Memento Mori» відкрили зал прощання: для родин військових — безкоштовно (новини компаній) 09:32 У Кам’янці-Подільському здорожчав проїзд у громадському транспорті 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 15 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Потеплішає до +18: погода на Хмельниччині 15 квітня 20:30 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:50 Хворих на ГРВІ та грип поменшало: ситуація із захворюваністю на Хмельниччині 19:12 Вибух у будинку на Тернопільській: ремонт обійдеться у 17,7 мільйона гривень photo_camera 18:30 На Кам’янецькій зупинили нетверезу водійку: 1,69 проміле 17:45 Після поранення знову пішов на фронт: у Хмельницькому попрощалися з Максимом Такташовим
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up