Бурхливо користувачі соцмереж відреагували на пропозицію перейменувати парк культури і відпочинку, який носить ім'я колишнього мера Хмельницького Михайла Чекмана. Дана ініціатива належить депутату міськради від ВО «Свобода» Тетяні Калюжній.
Чи має влада рекламувати себе за кошти громадян? Це ще одна дискусія, яка виникла цього тижня після посту Андрія Попика. Блогер пише, що нинішня влада, яка раніше критикувала рекламні борди "з подяками" і "вітаннями" від міського голови та ради, повторює ті самі помилки.
Дитячий табір "Чайка", а точніше те, що про нього написав на своїй сторінці у Фейсбук мер міста, викликало шквал емоції. Олександр Симчишин відзначив те, що вже завершився ремонт, але це варто ще працювати над тим, щоб табір був таким, як хоче його бачити міський голова.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.