Олександр Симчишин звільнив ще одного керівника

Олександр Симчишин звільнив ще одного керівника

Без директора залишилося комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

Міський голова Хмельницького звільнив Володимира Мельника. Він був директором комунального підприємства по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності. Відповідне розпорядження було опубліковане на сайті міськради. Згідно нього без керівника підприємство залишилося із 6 лютого. Хто займе його місце, поки невідомо. Слідкуйте за оновленнями і життям Хмельницького на vsim.ua.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (11)
  • Serg
    Зачем много говорить все и так видно: всю зиму дороги убирались мало, тротуары не трогали совсем. Ремонт, даже "ямочный" не ведется. Основное направление деятельности мера: везде поставить "своих" людей, и неважно что во вред делу.

    А с другой стороны: где вы видели "свободовца" способного работать а не разрушать и митинговать?
  • Наташа
    ну звільнити кожен гаразд,   і звичайно поставить на його місце якусь свою людину...... Я за нього голосувала, думала, щось зміниться, а де там...... Звільняє і тут же ставить своїх,  і не завжди грамотних, а що ще гірше людей які в тих організаціях не працювали, а отже не знають про ту роботу нічого!!!!!!! Хоч би раз когось поставив зі стажем і який розбирається що й до чого. Треба ж не лише про свої вигоди думати!
  • AnnaDayDream
    Олександр Симчишин звільнив сам себе за безпросвітну ТУПІСТЬ і недалекість...
  • me gogo
    Шановний пане Голово, Ви, після директора закривайте повністю весь цей підрозділ здачі в оренду комунального майна, а комерційне приміщення виставіть на продаж бізнесу по адекватним цінам. І не потрібно буде утримувати працівників пенсійного віку (бабушок-бухгалтерів). І цим зробите важливий крок для економії бюджетних коштів міста та з виручених коштів продажу купите тролейбус який було б дуже вигідно пустити в кінець Лезнево
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:45 Спека і без опадів: погода 20 червня на Хмельниччині 20:01 Понад 2 роки вважався зниклим: у Хмельницькому попрощалися з 30-річним Віктором Ковалем 19:02 На Хмельниччині під час руху загорілася вантажівка: гасили рятувальники (ВІДЕО) 18:01 На Хмельниччині судитимуть 20-річну водійку за смертельну ДТП Від читача 10:39 До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та перевізників! 17:22 У Хмельницькому облаштували підземний перинатальний центр за майже 18 млн грн 16:46 На Інститутській встановлюють бар’єрні огородження: де ще планується 16:18 «Надіялись, що він у полоні»: у Хмельницькому попрощалися з Сергієм Катруком-Приємським 15:44 На Хмельниччині об’єднають чотири медичні заклади 15:11 На Хмельниччині попрощалися із 27-річним поліцейським Миколою Рижиком 14:33 Заступник начальника Хмельницької ОВА залишає посаду: що про це відомо 13:52 «Має ангела-охоронця»: лікарі розповіли, як врятували малюка після падіння з 6 поверху 13:13 На Хмельниччині знайшли чоловіка, який сім годин блукав у лісі 12:29 У Хмельницькому частина будинків залишиться без води: адреси 11:47 Де заробити 70 тис грн на Хмельниччині: вакансії від центру зайнятості 11:01 На Хмельниччині 17-річний хлопець незаконно продавав стартові пістолети 10:18 Шахраї надсилають фейкові листи від імені голови ОВА Сергія Тюріна 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 «Востаннє його голос чули три роки тому». Загинув воїн з Хмельниччини Володимир Гуц 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 19 червня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up