Опалювальний сезон у Хмельницькому: батареї теплі, але зігрівають не всіх (ОПИТУВАННЯ)

Опалювальний сезон у Хмельницькому: батареї теплі, але зігрівають не всіх (ОПИТУВАННЯ)
Хмельницькі комунальники уже запустили усі 64 котельні і запевняють, що працюють вони в нормальному режимі. Та не всі жителі міста задоволені тим, як обігрівають їхні доміквки.

Опалювальний сезон в Хмельницькому стартував ще 9 жовтня. Тоді запрацювали усі 64 котельні, які обігрівають школи, садочки, офіси та квартири міста. Та схоже, що тепло ще не дійшло до усіх. 

- Коли почула про те, що опалення запустять раніше 15 жовтня, то зраділа. Та батареї в моєму будинку ледь теплі. Щоб не замерзнути маю включати ще й обігрівач, - жаліється "ВСІМ" жителька мікрорайону Ракове Катерина Сергіївна.

За словами жінки, у двокімнатній квартирі не стало тепліше й після вихідних. З двома маленькими дітками жителька багатоповерхівки зігрівається за допомогою обігрівача.

У мерії пояснюють, що  з початку сезону скарг щодо холодних батарей від хмельничан вони ще не отримували. А якщо й були якісь зауваження, то несправності ліквідовували досить швидко.

- Було декілька випадків, коли не могли спустити повітря із батарей у квартирах, які знаходяться на останніх поверхах будинків. Можливо, саме тому не до всіх тепло доходило в повній мірі, - каже «ВСІМ» заступник міського голови Анатолій Нестерук. 

Опитування

Чи задоволені ви стартом опалювального сезону в Хмельницькому?

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (9)
  • Анонім
    Привіт

    Хто звик дома при +23-25 градусах паритися і стікати потьоками поту, то хай собі задягаються в теплий одяг якщо їм кажеться що при + 18 +20 - їм вже холодно (як вони виражаються)!

    .

    А кому при +18 +20 градусів в квартирі - це вже холодно, то не брешіть, а ще краще не розпинайтеся, що вам холодно. Влітку і восені при такій температурі вам було комфортно. І ви не замерзли ;)



    Економний господар не буде переплочувати за надлишкове тепло, а потім відчиняти форточки і вікна, щоб не було жарко. Це зараз надворі +5 +10 градусів, побачимо як буде при -10 - 15 градусах???
  • PAL
    Почему запретили индивидуальное отопление. При нем каждый хозяин может устанавливать температуру в квартире и проплачивать за потребляемое тепло. Но тогда теплокомунэнерго вылетит в трубу. А зачем нам монополист??? Зачем нам теплокомунэнерго, которое не может обеспечить нормальную работу систем в домах??? Так они еще и мухлюют, ночью температуру сбрасывают, днем так же, а это гроши. И чем больше мы экономим, тем больше поднимаются тарифы. А все мэры только и покрывают аферистическую организацию - теплокомунэнерго. Необходимо дать людям возможность в выборе. Так что и чернилевский в доле.
    Anonymous reply PAL
    Боже та будласка якшо в вас э 150 000 грн



    13 000 проект документив, 3000 одна батарея, а ще труби гроши коштують, а зварити 600 грн за метр труби, а котел 15 000-30000 грн,,,,,
    Анонім reply Anonymous
    Які батареї, керамогранітні обігрівачі чув? За світло ти оплатиш в 2 рази меньше чим за теперішнє тепло і можливо отоплювати ту кімнату в якій ти живеш.
  • Anonymous
    ДЯКУЄМО!!! меру чирнилевському!!!, зате що тепло в квартирах, зате що нема епїдемїї грипу, зате що нетратимось на лїки по 350-850 грн в день!!!!
    Анонім reply Anonymous
    а до чого тут він? цей лисий пень у відпустці бо готується до виборів. і він не мер, а В.О. а точніше просто секрутурка міської ради. надіюсь цього пенька не оберуть. та й взагалі неа нам з кого обирати.одні .удаки
    Anonymous reply Анонім
    Лысина может быть чертовски привлекательной, если ее «носят» мужчины-красавцы.Такие мужчины не только смогли превратить свою лысую голову достоинство, но и разительно преобразиться в лучшую сторону.ХОЧУ предлагает посмотреть на семерку самых сексуальных лысых мужчин.
  • Anonymous
    Доречи опалювальний сезон взяли на себе вїдповїдальнїсть МЕРИ включити ЛИШЕ В ТРИНАДЯТИ МЇСТАХ !!!УКРАЇНИ!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 До 17 градусів тепла: яку погоду прогнозують на Хмельниччині 11 березня 20:30 Планові відключення світла у Хмельницькому на 11 березня 20:01 У Хмельницькому 11 березня діятимуть відключення води: перелік вулиць 19:47 На Хмельниччині попрощалися з п’ятьма військовими. Хто вони Від читача 11:05 Хмельницька митниця інформує 19:02 Суддю з Хмельницького обрали членом Вищої ради правосуддя 18:17 Рейтинг «найбагатших» медзакладів Хмельницького: кому НСЗУ виділила найбільше грошей (ІНФОГРАФІКА) 17:45 Громади Хмельниччини повідомили про звільнення своїх мешканців з полону 17:07 На війні загинули жителі Хмельниччини: Володимир Зайцев, Сергій Новіков, Руслан Романич 16:32 Керівник ВЛК при МВС по Хмельниччині купив авто за 630 тисяч: деталі 15:46 Розкрадання на хлібі для військових: ДБР розкрило нові зловживання на Хмельниччині 15:09 Яка середня зарплата у вакансіях на Хмельниччині: дані служби зайнятості 14:29 На Хмельниччині перезахоронять воїна Максима Глущака. Його шукали 19 місяців 13:47 На вулиці Шевченка у Хмельницькому зупинили нетверезу водійку 13:03 Хмельницьктеплокомуненерго шукає працівників (СПИСОК ВАКАНСІЙ) 12:19 На Хмельниччині затримали директора комунального підприємства за хабар за бронювання 11:45 Ціни на гречку: де вигідніше купувати у Хмельницькому і який прогноз 11:19 У Хмельницькому Hyundai збив 22-річну пішохідку 10:54 На Хмельниччині двоє людей загинули у вогні 10:02 Уникав зіткнення з твариною: на Хмельниччині перекинувся автомобіль, є травмований
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up