“Поверніть Героїв додому”: хмельничан кличуть на мовчазну акцію в підтримку захисників Азовсталі

“Поверніть Героїв додому”: хмельничан кличуть на мовчазну акцію в підтримку захисників Азовсталі

Родичі азовців закликають містян виходити з плакатами на головну площу міста та поширювати пости в соцмережах. Все для того, аби швидше повернути захисників додому. 

Чи не щодня родичі полонених захисників Азовсталі влаштовують акції та благають світову спільноту вплинути на якнайшвидше повернення наших воїнів додому. Час від часу акції влаштують і в Хмельницькому. 

Під час однієї з них хмельничанка Надія розповіла vsim.ua, що родичі полонених «азовців» у Хмельницькому об’єдналися в групу. У ній вже є близько 30 людей. Всі вони чекають на звістку про своїх рідних. І, звісно, вимагають покарання всім, хто причетний до злочинів проти українських військових. 

Рідні бійців кажуть, потрібно пробудити Хмельницький. Тож знову закликають містян на безстрокову акцію «Поверніть Героїв додому» на підтримку героїчних воїнів. Родичі азовців цього разу вирішили провести у нашому місті мовчазну акцію. 

— Беріть плакати, приходьте на головну площу свого міста, робіть фото та викладайте у мережу з хештегами: #FreeAzovstalDefenders #FreeAzovstal #FreeUkrainianHeroes #BringTheHeroesBackHome #ПовернітьГероївДодому. Не будьте байдужими! Рідні бійців та вся Україна чекає Героїв додому! — пояснюють організатори. 

Акція проходитиме щоп’ятниці на майдані Незалежності. Час проведення — з 12.00 до 13.00. Долучитися просять усіх охочих. 

Нагадаємо, в липні відбувся забіг “Біжу за Азовсталь”. Пробіг проходив у парку Чекмана. Організатори очікували на 200 учасників та прийшло значно більше. Учасниками марафону стали й зовсім маленькі дітлахи, а також особи поважного віку. 

На початку серпня десятки небайдужих та родичі бійців полку «Азов» долучилися до акції, яку організували після вибухів в окупованій Оленівці. Нагадаємо, 29 липня в результаті вибуху загинули близько 50 українських військових. Тож біля кінотеатру Шевченка встановили інсталяцію із кривавими манекенами захисників. Вони символізували злочин росіян в Оленівці. 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі

14:23 Залізничний переїзд у Гречанах перекриють на три дні 13:30 У Хмельницькому травмувалася пасажирка маршрутки: деталі 12:29 На трасі у Хмельницькому районі зіткнулись сім автомобілів photo_camera 11:05 Хмельницька обласна служба зайнятості буде мати 3 філії: деталі Від читача 09:33 Хмельницькі нацгвардійці відзначили 30-ту річницю з дня створення військової частини 10:04 Через дзвінок з “банку” кам’янчанин втратив 15 тисяч: як працює схема 09:57 “Вірю, що знову повернуся в рідний Херсон”. У Хмельницький прибув евакуаційний потяг (ФОТО) photo_camera 09:31 Сили ППО знищили 16 із 21 запущених росіянами дронів 08:44 22 березня у Хмельницькому районі можуть лунати постріли 02:39 У Хмельницькому пролунав вибух (ОНОВЛЕНО) 21:57 З’єднуватимуть села: в Ізяславській громаді відновили два пішохідних містки 21:33 Зеленський посмертно присвоїв звання Героя України льотчику зі Старокостянтинова 20:37 На війні загинули четверо воїнів з Хмельниччини 19:30 Зеленський подякував спецпризначенцям з Хмельниччини за філігранне знищення ворога 18:04 Де у Хмельницькому вигідніше купити овочі та фрукти (ІНФОГРАФІКА) 17:40 Громади Хмельниччини отримали 25 генераторів для «Пунктів незламності» 17:24 У Хмельницькому дерева рятують від рослини-напівпаразита 16:57 У Хмельницькому районі діяла підпільна нарколабораторія: деталі 16:29 Шахраювали на продажі авто: на Хмельниччині судитимуть злочинне угрупування 15:24 З приватного сектору Хмельницького вивозитимуть гілля. Де та коли
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up