Рух перекрито. На мосту біля «Оазису» працюють комунальники

Рух перекрито. На мосту біля «Оазису» працюють комунальники

Перед мостом на вулиці Степана Бандери стався порив водогону. Рух через переправу закрили.

Через міст біля «Оазису» не можуть проїжджати автомобілі. Рух перекрили через аварійні роботи. Перед мостом на вулиці Степана Бандери вчора, 29 грудня, стався порив водогону.

 - Наша бригада почала працювати ще вночі. Якщо все буде йти по плану, то аварійні роботи маємо завершити орієнтовно до 17:00. Процес ліквідації пориву досить складний, оскільки роботи ведуться на глибині, - повідомив .головний інженер КП «Хмельницькводоканал» Станіслав Міхалець.

Через перекриття руху автомобілі змушені об’їжджати міст через Прибузьку, Зарічанську чи Перемоги. Через це час від часу утворюються затори.

Відео дня

Через аварійні роботи буде змінено рух тролейбусів №№ 8а, 11, 11а 12, 17. До закінчення виконання робіт перевезення пасажирів від Хмельницької міської поліклініки №2 до ТРЦ “Либідь-Плаза” здійснюватиметься великогабаритними маршрутними автобусами.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Maryana Kirilyuk
    як на мене саме час перепросити водія тролейбуса який здійснював маневр  по вулиці Свободи)))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:09 Дев'ятеро воїнів «на щиті» повернулось на Хмельниччину photo_camera 17:03 Хмельниччину накриє спека: прогноз погоди на 6 липня 16:26 На Хмельниччині нові правила оголошення повітряних тривог 15:42 «Хмельницькводоканал» оштрафували за забруднення Південного Бугу Від читача 13:29 Продаж земельної ділянки для будівництва туристичної інфраструктури 14:56 Двох військових з Хмельницького району звільнили з полону. Історії захисників 14:23 У центрі Хмельницького та в двох ТРЦ вимкнули воду: коли зʼявиться 13:34 У селі під Хмельницьким чоловік викопав у городі снаряди (ВІДЕО) 12:46 21 мешканець Хмельниччини отримав фінансування для бізнесу: на що підуть кошти 12:01 У Хмельницькому в тролейбусі травмувалась пенсіонерка: поліція з'ясовує обставини ДТП 11:34 17 облич репресованих радянською владою на Хмельниччині photo_camera 10:49 Хмельничанина, який влаштував стрілянину у Раковому, затримали, — поліція 10:01 Головна ціль — Старокостянтинів: на Хмельниччині збили 42 «шахеди» в ніч на 5 липня 09:02 Показники зашкалюють: що показала перевірка Південного Бугу на Хмельниччині 21:01 Вночі дощитиме. Погода на 5 липня для Хмельниччини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up