Ще два Класи безпеки відкрилися у Хмельницькій області (ФОТО)

Ще два Класи безпеки відкрилися у Хмельницькій області (ФОТО)
Тут і далі фото з сайту Хмельницької ОВА
  • Їх облаштували у ліцеях в селищах Віньківці та Смотрич. 

У перший день зими учні двох навчальних закладів Хмельниччини отримали два сучасні Класи безпеки. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації. Відтепер у Віньковецькому та Смотрицькому ліцеях викладатимуть основи рятувальної, медичної та правоохоронної справ.

Класи безпеки для ліцеїстів облаштували за ініціативи ДСНС та активної позиції керівників освітніх закладів і голів громад. Вони стануть острівцем знань про мінну та пожежну безпеку, основи цивільного захисту, дотримання правил дорожнього руху та вміння першими надати домедичну допомогу.

Клас безпеки у Віньковецькому ліцеї розділений на дві зони: ігрова – для молодших учнів, навчальна – для старших класів. У ліцеї тергромади селища Смотрич локації направлені на різновікові групи дітей. Навчання проводитимуть за дидактичними матеріали дитячого фонду ЮНІСЕФ та макетами кожного з напрямів. Аби переглянути всі фото — гортайте вбік:

Відео дня

А от перший урок в новостворених класах вже провели рятувальники та ювенальні поліцейські спільно з представниками Мальтійської служби допомоги. Додамо, що наразі у Хмельницькій області вже відкрили більше півсотні Класів безпеки.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up