Серед російських військових виявили уродженця Хмельниччини, - СБУ

Серед російських військових виявили уродженця Хмельниччини, - СБУ
Фото - Defense Express
 • Зрадника України виявили серед російських окупантів.
 • Це уродженець Хмельниччини, який наразі залучений до бойових дій на Херсонщині.

В Управлінні СБУ у Хмельницькій області повідомили про виявлення зрадника України. Ним є Андрій Черній, який родом з Хмельниччини. Раніше служив у Нацгвардії України. У 2014 році після анексії Криму він зрадив присязі та вступив до Росгвардії. Пізніше отримав російське громадянство, вищу посаду й продовжив службу у Сімферополі.

Після повномасштабного російського вторгнення чоловік був передислокований на Херсонщину. Зрадник України очолює бойовий підрозділ, що знищує мирне населення. 

У СБУ додають: батьки зрадника проживають на Хмельниччині. Про те, що їхній син воює проти України, дізналися від правоохоронців. Батько закликає сина не виконувати злочинні накази й скласти зброю.”Виправдання зрадникам та військовим злочинцям немає”, - зазначають в СБУ.

Відео дня

Читайте також: На Хмельниччині попрощалися з трьома загиблими військовими

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (90)
 • Віктор Калінка

  ...вСім'їНЕбезУрода..КастраціюБЕЗанестазії..
 • Вова Кольков

  Оце  жопа  оце .гамно. Ляпався
 • Людмила Волощук

  чого батьки не знали   що він з 14 року зрадив украіну   служив в семфірополі   подарунки звіти слав     придивіться до цих батьків хто вони такі
 • Галина Филипчук

  То наші сини захищають Украіну а воно  продажня тварюка прийшло з роками нас убивати!!!!Та не  вірю Щобатько не знав де   його син!!!Знищити всіх продажній гнид!!!!А скільки крові  вже на його руках!!!Знищити все кодло !!!Немає їм прощення.  !!!!!!!

keyboard_arrow_up