Шмигаль у Хмельницькому говорив про стипендію 485 гривень та проблеми освіти

Шмигаль у Хмельницькому говорив про стипендію 485 гривень та проблеми освіти
  • Місто відвідав прем'єр-міністр України. 
  • Він відвідав місцеву школу, училище та побував в Давидківцях.
  • Яким був візит і про що говорив Денис Шмигаль, дивіться далі.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль сьогодні, 1 вересня, з робочою поїздкою відвідав Хмельницький. Також він побував у Давидківцях. Що він робив та що говорив?

На відмінну від візиту Зеленського, приїзд Шмигаля був більш відкритим. Журналістів акредитували усіх, хто цього хотів. Щоправда, запросили ЗМІ не на усі локації, де побував прем’єр.

Ще до того, як показатися усім журналістам, Шмигаль відвідав прикордонну академію. Цей візит входив у його графік. А от відвідини хмельницького НВК №10 були спонтанними. Принаймні, про це заявив він сам. Сказав, що нікого із керівництва закладу про візит не попереджали. Зробили це для того, щоб на прикладі школи побачити готовність до навчання в умовах карантину.

Авторизуйтесь і читайте 3 статті безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А три статті щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up