Суд призначив покарання хмельничанці, яка викинула валізу з мертвим сином

Суд призначив покарання хмельничанці, яка викинула валізу з мертвим сином
Фото: ГУ НП Чернівецької області
  • Суд поставив крапку у справі дворічної давності про смерть дитини. 
  • Матір, яка власноруч викинула тіло свого маленького сина, отримала покарання.

Влітку 2019 року у Чернівцях перехожі знайшли валізу із мертвою дитиною. Правоохоронці встановили особу малюка та його матері. Нею виявилася мешканка Хмельниччини Анна.

Як з'ясувалося, жінка сама викинула валізу із мертвим тілом власної дитини. Анна свого часу переховувалася. Затримали її на території Хмельницької області. 

Спочатку за даним фактом було відкрите кримінальне провадження за ознаками умисного вбивства. Згодом за результатами експертизи встановили, що смерть дитини настала внаслідок соматичного нападу. Тож, про умисне убивство матір'ю дитини вже не йшлося. 

Справу розглядали у суду Чернівців. Розслідування тривало більше року. Нарешті, суд визначився із покаранням для жінки. 23-річну Анну судили вже за "злісне невиконання батьківських обов’язків".

Їй призначили 3 років 6 місяців позбавлення волі. До набрання вироком законної сили вона перебуватиме в СІЗО. Про це поінформували у пресслужбі Чернівецької обласної прокуратури.

  • "За результатами судового розгляду встановлено, що жінка неодноразово залишала свого 3-річного сина без нагляду або на малознайомих людей не цікавившись, що дитина їстиме. У червні 2019 року, знаючи що хлопчик захворів, жінка не піклувалась про його здоров’я, не надавала йому медичну допомогу та до лікарів не зверталась. Через злісне невиконання нею батьківських обов’язків він помер, а матір вирішила позбутись тіла дитини, поклала його у валізу, яку залишила у зелених насадженнях неподалік недобудованого супермаркету", - йдеться у повідомленні прокуратури. 

Читайте також: На Хмельниччині батько побив сина і доньку розпеченою коцюбою. Діти в лікарні з опіками 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Читач30
    Да,  дали очень мало. Я бы еще стерилизовала.
  • Маріанна Дубова
    мало дали
  • Читач96
    Виникає питання:чи вона взагалі людина, мова вже не йде про то, чи вона мати?????
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 9 грудня (ІНФОГРАФІКА) 22:55 Графік відключень світла на 9 грудня у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО) 21:03 На Хмельниччині — місцями дощ: прогноз на 9 грудня 20:44 На Хмельниччині попрощались з військовими: Сергієм Буряком, Василем Кащуком, Володимиром Лозаном, Юрієм Мугилем Від читача 12:08 Онлайн-варта України: як працює проєкт BRAMA та чому важливо долучитися 20:20 Планові відключення світла у Хмельницькому на 9 грудня (АДРЕСИ) 19:51 Хмельницькі патрульні вночі наздоганяли п'яного водія (ВІДЕО) 19:09 На щиті повертаються військові з Хмельниччини: Георгій Малюшкевич, Віталій Опарін, В’ячеслав Солончук, Віталій Царук 18:01 Чому на Хмельниччині вимикають світло, якщо тут не було обстрілів: пояснення обленерго 17:07 Поліцейські Хмельниччини приїхали на сімейний конфлікт й натрапили на вибухівку 16:24 У Хмельницькому попрощалися з військовою Яною Зайцевою 15:30 Понад 6 тисяч мешканців Хмельниччини захворіли на грип та ГРВІ за тиждень 14:43 Хмельничани попрощалися із 35-річним захисником Олегом Рибаковим 14:20 Маленькі мрійники отримали подарунки: відбулося вручення призів конкурсу “Подарунок від Святого Миколая” 14:04 Пропонують 30 тисяч гривень: на Хмельниччині шукають поліцейських освітньої безпеки 13:05 Ексміністра оборони з Хмельниччини звільнили з ЗСУ після скандалу: деталі 12:07 На Хмельниччині пʼяний водій виїхав на «зустрічку»: двоє людей травмувалось 11:11 Жінка з Хмельниччини хотіла отримати «тисячу», а втратила збереження: деталі схеми 10:21 Демонтували корпус лікарні під багатоповерхівку: судитимуть двох посадовців у Камʼянці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up