Суд залишив під вартою учасника сутичок під Радою Віктора Бурлика

Суд залишив під вартою учасника сутичок під Радою Віктора Бурлика
Апеляційний суд Києва залишив під вартою хмельничанина Віктора Бурлика, підозрюваного в участі у заворушеннях біля будівлі парламенту 31 серпня.

Свободівця Віктора Бурлика  звинувачують у тому, що він бив по щитам правоохоронців. Про це на своїй сторінці у Фейсбук пише адвокат Сидір Кізін.  

«За іронією долі, Віктор Бурлик є першим офіційним потерпілим від дій "Беркуту" проти учасників Євромайдану. 27 листопада 2013 року йому розсікли обличчя та вибили зуби беркутівці. Звичайно, попри офіційний статус потерпілого, підлеглі Авакова нікого не затримали, не арештували, та й взагалі не розслідують ту справу», - пише Кізін.

Нагадаємо, 31 серпня, після того як 265 народних депутатів проголосували за зміни до Конституції, біля будівлі Верховної Ради  розпочались сутички між учасниками акції протесту та силовиками. В результаті постраждало близько 140, з них 131 правоохоронець. Загинули троє бійців Національної гвардії – 25-річний Ігор Дебрін, 21-річний Олександр Костина та 22-річний Дмитро Сластніков.  Аваков заявив, що гранату кинув боєць батальйону «Січ», "свободівець" із Кам’янця Ігор Гуменюк.

Всього під стінами Верховної ради перебували понад 150 «свободівців» нашої області. Про це в день протесту  на своїй сторінці у Фейсбук написав депутат Хмельницької міської ради від ВО «Свобода» Олександр Симчишин. 

За участь у заворушеннях затримали 18 осіб.

Зокрема, затримали екс-бійця спецбатальйону "Січ" Ігоря Гуменюка із Кам"янця за підозрою в тому, що він кинув бойову гранату у правоохоронців. 2 вересня Печерський райсуд Києва обрав Гуменюку запобіжний захід у вигляді арешту терміном на два місяці.

Читайте також: Разом із «гранатометником» Гуменюком затримали й інших хмельницьких свободівців

Адвокат надав фото побоїв Гуменюка і Бурлика

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Анонім
    Нехай посидить та подумає, над тим що його буйність використовують старші "побратими" по партії, які від цього мають грошовий зиск.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
19:05 Планові відключення світла у Хмельницькому на 30 грудня (АДРЕСИ) 18:01 Негода на Хмельниччині: чи є проблеми з проїздом на дорогах 17:04 На Шепетівщині збили жінку на «зебрі» 16:16 У Хмельницькому районі пожежа забрала життя 62-річного чоловіка Від читача 10:13 Хмельницька митниця інформує 15:26 Грип, ГРВІ та коронавірус: яка ситуація на Хмельниччині наприкінці грудня 14:37 Хмельничанин брав в оренду побутову техніку та здавав її у ломбард 13:56 У Хмельницькому попрощаються із сержантом ДПСУ Русланом Полозюком 13:11 Жінка в реанімації: на Хмельниччині водійку електровелосипеда збила вантажівка 12:30 У Хмельницькому пʼяний водій збив підлітків на переході й утік. Буде суд 11:44 Буксирували «швидку» з хворим: як Хмельниччина пережила добу негоди 11:11 Рік у фото: пригадуємо, який був 2025-ий у Хмельницькому photo_camera 11:01 Виявили тіло жінки: чотири пожежі гасили рятувальники Хмельниччини за добу 10:17 У Хмельницькому продавали фальшиві ліки: поліція накрила схему 09:30 На Хмельниччині — найдешевша кава в Україні: які ціни по областях 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 29 грудня (ІНФОГРАФІКА) 21:10 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 29 грудня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up