Свята, які вкрала війна: на Хмельниччині скасовують масові заходи до днів міст

- 17 вересня святкувати День міста мали б нетішинці, старокостянтиновці, славутчани, а 18 вересня – городоччани. Усе змінила війна. Нічого. Обов'язково гучно відсвяткуємо все спільно, після перемоги!
У третю суботу вересня свій День народження відзначає одне з наймолодших міст України, місто світла, тепла, комфорту та любові - Нетішин.
«Наше місто поєднало в собі сиву минувшину, сучасні перспективи та тенденції енергетичного промислового виробництва, - зазначає у соцмережах виконавчий комітет Нетішинської міської ради. - Зазвичай День народження було багатим на поважних гостей, багатолюдним, з насиченою різноплановою святковою програмою, з різноманітними культурно-розважальними заходами, салютом. Але сьогодні все кардинально змінила війна. Гучно святкуватимемо після Перемоги. Нині проходитиме свято у формі благодійних заходів та ярмарку. Всі кошти волонтери спрямують на підтримку наших лицарів – доблесних воїнів ЗСУ».
813-ту річницю заснування відзначає нині славетний Старокостянтинов.
«Не так гучно й весело, оскільки триває війна та гинуть наші земляки, - констатує мер Микола Мельничук, - але урочисто та гордо, позаяк місто є, воно живе та розвивається на благо кожного його мешканця та гостей. Змінюються часи, руйнуються цілі імперії, а наше місто стоїть над берегами річок Случ та Ікопоть, засноване нашими далекими пращурами, лише трохи змінило свою назву, але ніколи не втрачало свого важливого значення».
660-річчя завтра, 18 вересня, святкуватиме Городок. Планував - флешмобами, творчими майстернями, різноманітними заходами за участі дорослих та дітей. Однак війна внесла свої корективи. Всі масові заходи – скасовані. Про річницю нагадуватимуть хіба тематичні відеоролики на LED-екрані, що на площі Героїв Майдану.
Міська влада вірить, що городоччани з розумінням поставляться до обставин, які склалися, а велично відзначать день народження міста після перемоги.
«Городоччина пам’ятає і шанує своїх Героїв і сміливо будує своє майбутнє. Береже багаті національні традиції, будує сучасну європейську громаду, долає нові життєві виклики і досягає нових успіхів, - зазначає міська голова Неоніла Андрійчук. - Нехай Бог благословляє наше місто, громаду і кожну родину. Бажаю нам перемоги та миру, розвитку та процвітання рідній Городоччині».
Соцмережі з розумінням реагують на зміни. Під кожним постом люди зізнаються в любові до своїх рідних міст і з нетерпінням чекають перемоги, коли зможуть гучно й велелюдно всім світом відзначити всі свята, котрі вкрала війна.
Читайте також:
- На Хмельниччини заборонили проводити масові заходи
- Заборона масових заходів на Хмельниччині: Гамалій дав роз'яснення
- Контрнаступ і ниття росіян: підбірка мемів і фотожаб
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.
Танюшка Пилипчук- Косовская
Майя Ягодзінська
.....
Юлія Фурман
Валя Львовська