“Таких мало, як він”. Хмельничани попрощались із 33-річним воїном Максимом Зіменком

- Він повернувся з-за кордону, аби стати на захист України.
- Серце воїна зупинилось на Луганщині. Йому було 33 роки.
“Я не можу інакше”, - так Максим Зіменко говорив матері, коли вирішив взяти до рук зброю і став на захист країни. Для цього він повернувся з-за кордону й записався добровольцем. Воїн був старшим сином в сім’ї. Сьогодні, 15 лютого, з ним прощались у Хмельницькому.
Віддати шану захиснику і побачити його востаннє прийшли близькі, друзі, однокласники і сусіди. Хмельничани несли море живих квітів й не стримували сліз. А до труни з Максимом утворилась черга. Людей було не злічити.
Максим проживав у Книжківцях. Мав багато друзів й знайомих, які відгукуються про нього як про світлу й добру людину.
Відомо, що чоловік працював за кордоном, займався ремонтами. Як тільки розпочалось повномасштабне вторгнення, повернувся додому. “Не міг інакше”, - кажуть друзі сім’ї. Відтак Максим записався добровольцем і відправився воювати з окупантами.
Вчителька й сусідка захисника Людмила Козак розповідає, Максим виріс з її дітьми. У дитинстві був вихованим і чемним. Кожному старався допомогти.
- Він грався з моїми дітками. Таких, як він, мало хлопчиків…Життєрадісний, дуже любив своїх батьків. Це хороша людина з великої букви. Мама просила: “на кого ти мене залишаєш”. А він відповідав, що не може інакше, - пригадує пані Людмила.
Максим був старшим сином в сім’ї. Його молодший брат наразі теж боронить Україну.
Молодший сержант Максим Зіменко помер у Луганській області. Не витримало серце…
Поховали Героя на Алеї Слави у мікрорайоні Ракове. З початку повномасштабної війни тут поховали понад 130 хмельницьких захисників. А з 2014 місто попрощалось з більш як 160 військовими.
Читайте також:
- Був у самому пеклі. Спогади про 26-річного Павла Гуменюка, який загинув на Донеччині
- Хмельницький попрощався з солдатом Олександром Коршаковим
- “Попереду мало бути все життя”. Загинув 25-річний воїн Валентин Лук’янчук
- «Віддав життя за нас»: кам’янчанину просять надати звання Героя України посмертно
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.
Початкова школа 4 Хмельницької міської ради
Людмила Кулакова
Ніна Федорович
Людмила Шабатура