ТОП із Facebook: що хмельничани обговорювали після блокування Вконтакті

ТОП із Facebook: що хмельничани обговорювали після блокування Вконтакті
  • Протягом минулого року сайт vsim.ua щотижня робив підбірку найпопулярніших тем із соцмереж.
  • До своєрідного топу постів віднесли лише ті, які були опубліковані після блокування Вконтакте.

16 травня 2017 року – цей день в Україні став останнім перед блокуванням Вконтакті, Яндекс, Одноксласнікі й багато інших російських сервісів. Відтоді у Facebook зареєструвалося або просто стали активнішими ще більше хмельничан.

Щотижня у минулому році журналісти vsim.ua готували підбірку найпопулярніших тем із соцмереж. Частенько до неї потрапляли обговорення із уже заблокованого Вконтакті. Тому ми вирішили до своєрідного топу постів року їх не включати. Взяли лиш із Facebook і ті, які були опубліковані після блокування. То ж гортайте і пригадуйте рік, що минув. Можливо, зустрінете власний пост чи коментар.

Публікуємо за хронологією від найстарішого до найновішого.

Бурхливо користувачі соцмереж відреагували на пропозицію перейменувати парк культури і відпочинку, який носить ім'я колишнього мера Хмельницького Михайла Чекмана. Дана ініціатива належить депутату міськради від ВО «Свобода» Тетяні Калюжній. 

Заступник міського голови Хмельницького Володимир Гончарук виставив на своїй сторінці у Фейсбук ідеї заходів, які можна було б провести у місті в другій половині цього року. Серед них були думка організувати Дні Японії, фестиваль вуличної їжі і навіть фестиваль пива. У коментарях хмельничани обговорювали доречність таких заходів у Хмельницькому. 

Тема відкриття магазинчиків і фаст-фуду в кінотеатрі теж не залишила байдужими хмельничан.

Хмельничанка Алла Шпилюк розповіла у Фейсбук про "дев'ять кіл пекла". Так вона хотіла пройти медичний огляд, який щороку проходять педагоги. Скаржилась на черги та зневажливе ставлення лікарів.

9 липня, блогер Андрій Попик написав у себе на сторінці у Фейсбук про відкриття відремонтованого стадіону "Локомотив". Йшлося про те, що місцева влада постійно запрошує виступати дітей з різних танцювальних та музичних колективів. Мовляв, замість того, аби відпочивати або робити домашнє завдання, готуються до виступу, а потім ще й стовбичать на самому заході. 

Речник управління патрульної поліції обурюється, що десятки автомобілів на єврономерах подають звукові сигнали, що є заборонено. Допис зібрав багато коментарів різного характеру.

Популярною темою у соцмережах стали вибухи боєприпасів у Калинівці. Не оминув її і хмельничанин Юрій Білоусов. Його думка стосувалась доцільності передачі летальної зброї зі США в Україну після подій у Калинівці.

Саакашвілі у Хмельницькому - тема, яку обговорювали у багатьох спільнотах на початку минулого тижня. Писали те, про що говорив і як виспупав політик.  

Що робити із пам’ятником барону Мюнхгаузену, що на Кам’янецькій? Цим питанням задався хмельничанин Олександр Зорян. Інші користувачі вступили в жваву дискусію.

Речник управління патрульної поліції Роман Мартинюк написав на своїй сторінці у Фейсбук про збільшення штрафів за паркування на місцях для інвалідів. Обговорювати це взялися і водії, і звичайні хмельничани. 

Із збільшенням штрафів за паркування на місці для інвалідів ця тема ожила серед користувачів мережі. Блогер Олександр Зорян розповів, що нібито хтось спеціально шкодить автомобілі біля «Епіцентру», які порушують. Хтось йому повірив і підтримав «народних месників». Інші доказують, що це все видумки автора або його знайомої.

14 листопада, хмельничанка Наталія Іванчук написала у Facebook довжелезний пост про активістку Альону Березу. Там вона розписала, що дівчину нібито хтось "просунув" у громадські діячі. А вся її активність - це лише жага уваги. Більшість коментаторів не вірять гнівним постам про Альону Березу і підтримують її діяльність. 

В четвер, 7 грудня, хмельничан, які хотіли виїхати з міста попуткою не пускали невідомі в капюшонах. Вони лаялись і відштовхували людей від машин. Неоднозначна ситуація викликала обурення хмельничан у спільноті сайту "Новини Хмельницького на vsim.ua" у Фейсбуці.

Ще одна проблема – продаж алкоголю біля головної ялинки міста. Такий вид відпочинку блогер Андрій Попик назвав «алкойолкою». Пост зібрав багато коментарів.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 На Хмельниччину йде похолодання: якою буде погода 18 березня 20:12 Планові відключення світла у Хмельницькому на 18 березня 19:49 Їхав понад 100 км/год по слизькій дорозі. Засудили винуватця смертельної ДТП у Хмельницькому 19:29 На Хмельниччині відкрили меморіальну дошку загиблому поліцейському Вадиму Королю Від читача 10:31 Понад 1000 безоплатних кар’єрних консультацій: як мешканцям Хмельниччини допомагають знаходити нову роботу 18:43 У Хмельницькому загубився хлопчик: дитину помітила небайдужа жінка 18:17 Вважалися зниклими безвісти: у Хмельницькому попрощалися з Володимиром Смірновим та Сергієм Войтковим 17:28 Спочатку 500 гривень, потім — 2000 доларів: у Хмельницькому водій хотів підкупити патрульного 16:47 Хто має право їздити вночі: перелік служб таксі та умови їх роботи у Хмельницькому 16:01 Втратив маму в окупації, сам загинув на фронті: на Хмельниччині попрощалися з Сергієм Шевчуком 15:15 На Хмельниччині чоловік стріляв по будинку через конфлікт із колишньою 14:29 Пошкодження електроопори на Хмельниччині: суд відмовив обленерго у компенсації 13:44 На Хмельницькій АЕС встановили рекорд України: на реакторах з’явилась «вишиванка» 13:01 П’яний і без прав: у Хмельницькому патрульні зупинили водія 12:19 Свинина перед Великоднем: як змінилися цінники на ринках Хмельницького 11:46 На Хмельниччині BMW із кримінального провадження передали військовим 11:15 PON від «Еверест» у Хмельницькому: справжній стандарт якості, а не просто «оптика» (новини компаній) 11:01 У Хмельницькому 18 березня прощатимуться з трьома військовими 10:04 На Хмельниччині чоловік викрав BMW з незамкненого гаража: суд виніс вирок 09:19 У Хмельницькому затримали військового у СЗЧ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up