Трагедія на будівництві: на Хмельниччині під час висотних робіт загинув робітник

Трагедія на будівництві: на Хмельниччині під час висотних робіт загинув робітник
Фото ілюстративне
 • На будівництві олійного заводу у Старокостянтинові загинув 42-річний чоловік. Він впав з 7-метрової висоти.

 

У Старокостянтинові під час виконання висотних робіт на будівництві олійного заводу 42-річний слюсар впав з семи метрової висоти і помер на місці. Про це повідомляє місцеве видання Starkon.city.

Зазначається, що трагедія сталася вранці 28 травня на будівництві заводу підприємства ТОВ "Енселко Агро". Відомо, що загиблий чоловік родом з Полтавської області. Він працював слюсарем. 

"Під час огляду трупа ознак насильницької смерті не виявлено. Труп направлено на судово-медичну експертизу", - йдеться у повідомленні.

Відео дня

По даному факту внесено відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 272 КК України. Причини загибелі встановлює слідчо-оперативна група. 

 Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (15)
 • Георгий Высоцкий

  Старокостянтинівщину ще не один раз сколихнуть "новинами " цей бізнес проект.
 • Віктор Козлов

  Я і сам каминщик багато таких случіїв хай буде земля йому пухом...
 • Natali Smolyak

  Земля пухом і Царство небесне. Скільки не проси і не контролюй роботи таке враження, що ремені безпеки та ЗІЗ    працівники одягають не для своєї безпеки, а для того щоб інженер з охорони праці подивився і бігом зняти коли він пройшов. Поки буде така ситуація, то рагедій не оминути.

  Volodymyr Tkachuk reply Natali Smolyak

  Natali Smolyak "якби вони вимагали  забезпечення ЗІЗ то роботодавець їх би змушений був забезпечити!!! "
  Ви хочете сказати, що у нас працівник може диктувати умови працедавцю?
  "форму яку в дають не робітники забирають до дому і не вдягають, бо в секенді шмаття дешеве і його не потрібно прати!" Може одяг не якісний і він не витримує прання?
  У нас працедавцю пофіг в чому ходить працівник. Охороні праці теж. І засобами індивідуального захисту ситуація така ж. Тому й не забезпечують. Це можна побачити хоча б по тому, що магазинів, які спеціалізуються на ЗІЗ дуже мало. В Європі таких магазинів багато. Майже в кожному селі. В містах не один. Це не враховуючи відділи у будівельних маркетах. В нас у Хмельницькому хоч один магазин, який спеціалізується на охороні праці є? Не відділ в будівельному маркеті, а повноцінний магазин, де продаються лише ЗІЗ та спецодяг. Я такого не знаю.

  Natali Smolyak reply Natali Smolyak

  Volodymyr Tkachuk ця дурна полеміка мені набридла, всі дорослі люди, ніхто не повинен нікому витирати шмарклі, є інструкції і чітко їх нехай виконують працівники і посадові особи, про ЗІЗ писала вище! Своїм підлеглим завжди говорю:ви потрібні роботодавцям тільки здорові і живі, тому ваша безбека і здоров'я в ваших руках! Нехай Господь Вас береже!

  Volodymyr Tkachuk reply Natali Smolyak

  Natali Smolyak "всі ЗІЗє на робочих місцях, тільки користуйтеся". 😄 Розмішили Ви мене. ЗІЗ усі є на папері, складі. Ще є частина, яку не завезли. Ще є ті, які замовлені, будуть найближчим часом... Але терміни "горять", треба зробити.
  Дайте відповідь на прості питання: як часто Ви бачите зварювальника чи слюсаря з вогнегасником? Вони не беруть вогнегасника, бо не хочуть нести його? Чому працедавець не наполягає на тому, щоб зварювальник возив із собою вогнегасник?

  Natali Smolyak reply Natali Smolyak

  Volodymyr Tkachuk всі ЗІЗ є на робочих місцях тільки користуйся! А дурниці ви пишете, форму яку в дають робітники забирають до дому і не вдягають, бо в секенді шмаття дешеве і його не потрібно прати! В гумових шльопках влітку ходять бо їм жарко в черевиках! Каску не одягають бо: злітає, тяжка, жарко і взагалі без каски я краще працю!!! Ремені безпеки-вони мені мішають, я без нього краще справляють, он лежить збоку!!! І немає чого фірми паскудити, спочатку почніть з себе. Я знаю про що говорю, не один рік працю в охороні праці!!! Так є де-які роботодавці, що відсутні ЗІЗ, але повторюсь, робітникам на це начхати, бо якби вони вимагали  забезпечення ЗІЗ то роботодавець їх би змушений був забезпечити!!!

  Volodymyr Tkachuk reply Natali Smolyak

  Natali Smolyak не пишіть дурню. "Працівник має право відмовитися від роботи..." не означає, що працівник повинен відмовитись від роботи...
  Так, працівник дуже часто винен. Але й вина працедавця завжди є. Скажіть, будь-ласка, як часто працедавці забезпечують працівників спецодягом? Чи відповідає він вимогам? Як часто Ви бачите на будівництві огородження, таблички, працівників у касках, жилетах?
  Я маю з чим порівняти. Наприклад, у Польщі, на будівництво у кросівках просто не пропустять. Ще й можуть перевірити відповідність класу захисту робочого взуття. Маю досвід, коли мене BHP (аналог нашої охорони праці) відсторонили від роботи, бо рукавиці, які мені видали, були непридатні для різки болгаркою. І при цьому, до видачі нових рукавичок, мені роботодавець мусив платити зарплатню. Бо відсторонили мене від роботи не з моєї вини.
  В нас можна відмовитись від роботи. Через кілька відмов залишишся без роботи. P.S. Більшість фірм, які зараз працюють, при застосуванні норм Польщі, наступного дня втратили б дозвіл на виконання робіт.

  Natali Smolyak reply Natali Smolyak

  Volodymyr Tkachuk якщо винен працівник то він винен!!! А це в 99 випадках із 100!!! В інструкція з охорони праці чітко прописано, що працівник має робити, а чого ні. Там великими літерами вказано, що він не має права приступати до роботи без ЗІЗ чи несправних механізмах, огородження і тд. Працівник має право відмовитися від роботи якщо вона не відповідає вимогам безпеки але ж жоден з них цього не робить (нагадую, що при сьогоднішній ситуації на ринку праці - працівник може диктувати свої умови!!!!). Це багато людей вважає що за працівником має дивитись роботодавець, однак ми не в дитячому садку, дорослі люди мають  чітко виконувати правила і ніхто не повинен їх бавити!!!

  Volodymyr Tkachuk reply Natali Smolyak

  Natali Smolyak я не працюю у Держпраці і не знаю систему зсередини. Але я був свідком нещасного випадку у жовтні 2018 року. І поліція була, розслідування Держпраці і т.п. Але інженер в телефонному режимі ще до приїзду інструктував які фрази казати, як відповідати на питання. Моментально на місці з'явилися ЗІЗ, яких раніше не було... Справу обставили так, що в усьому винен працівник.

  Natali Smolyak reply Natali Smolyak

  Volodymyr Tkachuk інженер з охорони праці апріорі не може при такій трагедії ставати на сторону роботодавця бо розслідування проводить спеціальна комісія, яка створюється  державним органом - Держпраці, куда входять : інспектори  Держпраці (не залежний від роботодавця орган), інспектор з фонду нещасних випадків ( не залежний від роботодавця орган), представник від ВК МР з питань охорони праці (не залежний від роботодавця), представник підприємства, що не бере участі в виробничому процесі!!! В придачу до цього іде паралельно розслідування в поліції та прокуратурі!!! Ви б не говорили про те, чого не знаєте. А те що потрібно когось штрафувати, то наше законодавство не дозволяє штрафувати ні робітника - порушника ні керівників робіт, максимум що можна зробити, то це написати доповідну керівнику підприємства щоб порушника лишили премії (якої часто-густо не буває на час них підприємствах) чи відсторонити від роботи (його ніхто не відстороне, бо порушник "рідкий" спеціаліст і він нам потрібний, а цей спеціаліст, на всіх ложив з прибором, і робить як хоче поки не стається трагедія). Ви попрацюйте в середині цієї системи, а тоді судіть!!!

  Volodymyr Tkachuk reply Natali Smolyak

  Natali Smolyak ніхто мені такого не казав. Це виключно здоровий глузд. Якщо нема ніякого контролю та стягнень, то норми часто-густо не виконуються. Це стосується не тільки засобів індивідуального захисту.
  У нас же інженер з охорони праці з'являється уже після того, як сталась трагедія. І, в більшості випадків, стає на сторону роботодавця. Це й зрозуміло - роботодавець платить зарплату. Така норма залишилась нам в спадок від СРСР. Але ж тоді безпекою на виробництві особливо не переймалися. Усі були гвинтиком у системі. За потреби гвинтик замінювався іншим.
  По-іншому організована робота в світі. В розвинених країнах охорона праці - це інша структура, яка не підпорядковується підприємству. І наглядають за роботою, штрафують усіх, навіть керівників підприємств.
  В Японії, наприклад, смертельний випадок на виробництві призводить до суттєвого перегляду правил безпеки зі сторони держави. При повторному смертельному випадку на цьому ж підприємстві ставиться питання про закриття цього підприємства.

  Natali Smolyak reply Natali Smolyak

  Volodymyr Tkachuk хто вам таке сказав??? Робітник зобов'язаний сам застосовувати ЗІЗ і без них не приступати до роботи!!!! Вчіть нормативно-правові акти з охорони праці!

  Volodymyr Tkachuk reply Natali Smolyak

  Natali Smolyak інженер з охорони праці повинен завжди бути на будівництві. І штрафувати за порушення. Також штрафувати керівників за неналежне забезпечення ЗІЗ працівників.
 • Сергій Костюк

  Земля йому пухом
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
19:14 Де у Хмельницькому вимикатимуть світло наступного тижня (АДРЕСИ) 18:25 План сталої мобільності для Хмельницького. Коли його почнуть розробляти? 17:13 «Вікі любить пам’ятки»: два фото хмельничан потрапили у десятку найкращих photo_camera 16:25 «В туалет – у ліс»: коли облаштують кінцеву зупинку біля «Трьох ведмедів» photo_camera Від читача 13:21 Профілактична гігієна від народження: Значення та Практичні Підходи 15:20 Загинув військовий з Хмельниччини Вадим Тичінський 14:36 Закупівля 42 тролейбусів для Хмельницького. Що відомо зараз? 13:15 Історія «Юності» на Староміській: від студентської практики до торгового центру photo_camera 12:11 Хмельницький в Instagram: підбірка фото за тиждень photo_camera 11:08 Укриття у хмельницьких школах і садочках планують завершити до кінця року photo_camera 10:23 На Дністрі надзвичайники врятували жінок, які плавали на байдарках photo_camera 09:07 У Хмельницькому відключатимуть газ: список адрес
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up