"Translatorium": хмельничани збирають гроші на літературний фестиваль

"Translatorium": хмельничани збирають гроші на  літературний фестиваль
  • Вже вдруге у нашому місті проведуть перекладацький фестиваль.
  • На нього завітають письменники і перекладачі з усієї України.
  • Наразі організатори збирають кошти на проведення фесту у заплановані дати. Хмельничан просять допомогти дійству відбутися.

Восени у Хмельницькому запланували вже вдруге провести  літературно-перекладацький фестиваль "TRANSLATORIUM". Триватиме він з 28 до 30 вересня. Подія приурочена до Міжнародного дня перекладача та присвячена художньому перекладу. 

Цьогоріч організатори пропонують розглянути переклад  як один із шляхів пізнання світу й спосіб усвідомлення дійсності, її адаптації для безперервного засвоєння.Як зазначають, провести фестиваль вирішили у Хмельницькому національному університеті.

Під час фесту планують провести лекції та уроки із художнього перекладу від провідних перекладачів України. Також влаштують презентації новинок перекладної літератури. Учасники матимуть змогу подискутувати з відомими літераторами та перекладачами, відвідати поетичні читання тощо.

Відео дня

Наразі організатори запустили проект на краудфандинговій платформі "Спільнокошт", щоб назбирати грошей для того, щоб фестиваль відбувся в оголошені дати, Протягом 45 днів необхідно зібрати 85 000 гривень. За 20 днів вже назбирали 36 тисяч. Тож, усіх хмельничан пропонують допомогти дійству відбутися.

Зробивши свій внесок, ви допоможете:​

  • створити майданчик для співпраці між творчими людьми з різних міст України;
  • звернути увагу на художній переклад як важливу складову літературного процесу;
  • вплинути на освіту майбутніх перекладачів;
  • реалізувати інтелектуальний та творчий потенціал міста;
  • відкрити місто Хмельницький для культурної спільноти України.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
08:30 Курс валют у Хмельницькому на 1 липня 21:01 На перший день липня — штормове попередження. Прогноз погоди для Хмельниччини 20:17 У Хмельницькому 1 липня вимикатимуть світло (АДРЕСИ) 19:51 Скільки податків платять мешканці громад Хмельниччини (ІНФОГРАФІКА) Від читача 14:25 Поліцейські екстрадували організатора злочинної групи паліїв, який переховувався за кордоном 19:21 На Хмельниччині судитимуть чоловіка за публічні образи в соцмережах 18:49 Смертельна ДТП на Хмельниччині: водій був у 15 разів п’яніший за норму 18:08 Попрощались із загиблим на війні хмельничанином Сергієм Мітіним photo_camera 17:51 Із 1 липня зміниться напруга в розетках. Що варто знати споживачам 17:07 У Хмельницькому обмежать рух транспорту через ремонт дороги 16:28 «Покинула нас заради дяді»: у жительки Хмельниччини відібрали дітей через пияцтво 15:52 Поблизу кордону затримали жителів Хмельниччини, які прямували горами до Румунії 15:08 Зґвалтування студентки у Хмельницькому. Засуджений не визнав свою вину 14:29 В ДТП на Хмельниччині постраждала 55-річна жінка 13:56 На Хмельниччині сварка через авто закінчилась ножовим пораненням і реанімацією 13:19 На Хмельниччині перекриють залізничний переїзд: що треба знати водіям 12:40 ДТП з пʼяним водієм на Хмельниччині: двоє постраждалих 11:11 Графік роботи екобуса в Хмельницькому: що і де можна здати 10:39 Хмельницький ТЦК за місяць перевірив 12 повідомлень про порушення: результати 10:12 Смертельна ДТП на Хмельниччині: деталі від поліції
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up