У Хмельницькій міськраді шукають господаря для собаки

- Наразі собаку взяли до мерії на перетримку.
Господаря для собаки шукає заступник міського голови Хмельницького Микола Ваврищук. Наразі чотирилапого забрали на перетримку в міську раду.
«Ми не змогли залишити його на вулиці, - написав Ваврищук у соцмережах. - Забрали на перетримку в Хмельницьку міську раду. Шукаємо господаря».
- «Дуже гарний, зустріла його після подій сильних вибухів в місті 13.05.23, - прокоментувала допис Ваврищука Юля Саминская. – Можливо, знайдеться господар. Бо ласкавий і приємний».
- «Які ви молодці! Але це може бути самовигул. Дуже багато безвідповідальних власників, - зазначила Daria Popovich. - Безліч хаскі ходить містом. Ми шукаємо, хто загубив, а потім виявляється, що «він в нас сам по собі гуляє»
- «Бачила такого Хаскі в центрі на зупинці «Ощадбанк», - зазначила Алла Пасічник. - Думала, що після вибухів загубився, але це таки був самовигул. Кам'янецька, 48, бачила, коли відкривали йому під'їзд».
-
«Гарний породистий пес, - констатував Володимир Паляниця. - Можливо, й справді, в кого є власний двір, візьме його до себе, аби не був безхатьком».
-
«Буде надійно охороною для Хмельницької міської ради», - зауважив Volodymyr Kanyuka.
Нагадаємо, що в січні у Хмельницькій міські раді оселилося кошеня з-під Бахмута.
А Вам собака не потрібний?
Читайте також:
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Аня Остринська
Микола Бойко
Любов Гапун
Світлана Шевчук