У Хмельницькому помер завідувач відділення дитячої лікарні

У Хмельницькому помер завідувач відділення дитячої лікарні
Фото - Хмельницька міська дитяча лікарня
  • Зупинилось серце хмельницького медика Ярослава Гейващука.

Помер відомий в місті медик, завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Хмельницької міської дитячої лікарні Ярослав Гейващук. Сумну звістку повідомили на сторінці медичного закладу у Фейсбук.

«Глибоким сумом відізвалася в серцях колег та пацієнтів  Хмельницької міської дитячої лікарні звістка про передчасну смерть Гейващука Ярослава Миколайовича. Тридцять три роки, які він віддав самовідданій праці для пацієнтів Хмельницької міської  дитячої лікарні, це тисячі  вислуханих дитячих сердець, анестезіологічних  забезпечень хірургічних втручань, успішних і неуспішних реанімаційних заходів, вилікуваних від важких хвороб, просто вирятуваних від смерті дітей», - йдеться у повідомленні колег.

Двадцять два роки Ярослав Гейващук працював завідувачем відділення анестезіології та інтенсивної терапії міської дитячої лікарні, керував лікувальним процесом і  рятував маленькі життя. 

Прощання з лікарем відбудеться у суботу, 26 грудня, в ритуальній залі Хмельницької обласної лікарні (патологоанатомічний центр). Початок: о 12:00.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up