У Хмельницькому попрощалися зі спортсменкою Юлією Лясотою

У Хмельницькому попрощалися зі спортсменкою Юлією Лясотою
  • В останню путь дівчину провели сьогодні, 25 квітня.
  • До міської ритуальної служби прийшли сотні людей.
  • 33-річну хмельничанку провели зі сльозами на очах.

До приміщення Хмельницької міської ритуальної служби, що на Толстого, сьогодні, 25 квітня, прийшли сотні людей. Зібралися вони тут для того, щоб попрощатися із відомою хмельницькою спортсменкою Юлією Лясотою. Вона померла напередодні.

Дівчина неодноразово брала участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях з боксу. А ще була гарним керівником, талановитою спортсменкою та просто чудовою людиною. Попрощатися з нею прийшли сотні хмельничан. Всі хто знав Юлію не могли стримати сліз. Плакали навіть кремезні спортсмени чоловіки.

  • Юля була прекрасною людиною. Я працював з нею, як з адміністратором. Разом займалися проведенням різноманітних заходів. З нею було легко працювати, спілкуватися. Вона була завжди усміхнена і приємна людина. Ми втратили не просто спортсменку, а майбутнє нашої країни. Не знаю, чи зможемо з кимось так спрацюватися, як з Юлею. Мені дуже важко про це говорити. Юлічка була чистою, відкритою, відповідальною. Я знав її з дитинства. Пам’ятаю, як вона робила перші кроки в спорті, як починала ще гандболом займатися. Вона навіть виступала за збірну області. Далі було захоплення боксом і перші перемоги. Це неймовірна втрата. Я дуже співчуваю її мамі та синочку, - зазначив заступник начальника управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації Валерій Вешко.

В приміщенні ритуальної служби було дуже людно. А біля Юлії лежало багато квітів. Зокрема, Валерій Вешко розповів, що коли йшов на похорон, до нього підходили люди, які передавали квіти для дівчини.

  • Сьогодні, коли я йшов на похорон, до мене підходило багато людей. Говорили, що працювали з Юлею, передавали квіти, бо самі не могли бути присутніми. Всі наші співробітники, які знали куди я йду, теж несли квіти. Юлічка просто запалювала всіх своїм життєвим позитивом, тому не дивно, що її так любили і що сьогодні тут скільки людей, - наголосив Валерій Вешко.

У Юлії залишився 11-річний син та мама. Вона померла вчора, 24 квітня. Дівчина лежала у реанімаційному відділені Хмельницької міської лікарні з діагнозом “тромбоз печінкових вен”.

Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті та у Facebook, Telegram,  Instagram та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (3)
  • Юлия Олексюк

    Земля нехай буде пухом!
    Співчуття родині, шкода малечу...
  • Лариса Савчук

    Спочивай з Богом Юля!
  • Iryna Tomych

    Просто немає слів,щоб сказати,як це трагічно,проводжати в останню путь молоду,красиву,активну людину ....Земля пухом,Юлечко
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
13:58 Вікарчук пропонує міськраді забрати частину «СВ-клубу» photo_camera 13:25 На маму склали протокол, бо не догледіла 3-річну доньку. Подробиці інциденту в Кам’янці photo_camera 12:54 У Хмельницькому виявили штам «Кракен». Що про нього відомо 12:28 «Випалював» землю: на Кам’янеччині впіймали палія Від читача 09:33 Хмельницькі нацгвардійці відзначили 30-ту річницю з дня створення військової частини 11:37 Заступник мера Новачок обізвав комунальника "дібілом". Розповідаємо детальніше play_circle_filled 11:17 Пішов рибалити та зник: на Шепетівщині шукали 12-річного рибалку 10:47 У Хмельницькому 27 березня перекриють рух вулицею Будівельників 10:13 Ув’язненому в Хмельницькому СІЗО намагалися передати ковбасу зі «сюрпризом» 09:43 Де в Хмельницькому 24 березня не буде води: адреси 09:08 На Хмельниччині лісівники планують висадити понад півтора мільйона дерев 21:30 Рецидивіст зі Шепетівки попався на крадіжці в Бердичеві 20:23 «Помстою ворогу стане наша перемога»: загинув воїн з Хмельницького району 19:45 Виготовляли й продавали фальсифікований алкоголь: на Хмельниччині викрили злочинну групу 19:03 Рідкісна хвороба в 10-річної Ані з Хмельницького: як допомогти дитині 18:31 Принесла батькам пенсію: житель Красилова погрожував листоноші пістолетом 17:47 Стало відомо куди виконком Хмельницького спрямує бюджетні мільйони 17:44 Надійний захист: охоронні фірми, системи відеонагляду та сигналізації у Хмельницькому 17:18 60 проти 120 днів: чи створює це загрозу повного зриву «зернової угоди»? (пресслужба С.Лабазюка) 17:02 Безкоштовне навчання і пошук роботи. Для хмельничанок запускають швейний проєкт
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up