У Хмельницькому пройде міжнародний конкурс музикантів

У Хмельницькому пройде міжнародний конкурс музикантів
  • Хмельничан запрошують взяти участь у міжнародному конкурсі віолончелістів
  • Заявки на участь можна подавати до 1 квітня
  • На переможців чекають грошові призи. 

Міжнародний конкурс віолончелістів «ProArt - 2017» триватиме у Хмельницькому 11-14 травня. Участь може взяти кожен охочий. Є три вікові категорії: молодша - від 12 до 14 років, середня група - від 15 до 17, а також старша група - від 18 до 23 років. 

Відбір пройде у три тури: по відео-запису перший, другий - гра з фортепіано або соло, третій тур - гра у супроводі симфонічного оркестру (старша група). 

Заявка на участь та відео-записи приймаються до 1 квітня 2017 року. Урочисте відкриття конкурс стартує 11 травня у Хмельницькій обласній філармонії.

Відео дня

На переможців чекають грошові винагороди. Хмельничани можуть відвідати концерт 11 травня. 

Початок: о 18:30.

Деталі можна дізнатись на сайті  www.proartcompetition.com.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 На п'ятницю – штормове попередження. Прогноз на 4 липня для Хмельниччини 20:11 На 137 вулицях відключатимуть світло у Хмельницькому 4 липня (АДРЕСИ) 19:52 У Хмельницькому попрощалися з Віктором Дітковським, який поліг на Донеччині photo_camera 19:27 Робота у Хмельницькій області. Вакансії та зарплати Від читача 17:32 Сучасний кінологічний центр на Київщині: турбота про безпеку, а не «розкіш за бюджетні кошти» 18:57 «Медичний Оскар» отримали четверо працівниць Хмельницької обласної лікарні 18:22 Хмельницький попрощався з викладачем та захисником України Олександром Паламарчуком photo_camera 17:47 Хмельничанин отримував пенсію після смерті товариша. Був суд 17:03 На Хмельниччині медики психінтернату «торгували» пацієнтами 16:28 Ректор Хмельницької прикордонної академії пішов з посади 15:53 «Ми обшукали все»: рідні про зникнення Галини Дроговишко з Хмельниччини 15:29 У Хмельницькому оновили систему вуличного освітлення 14:54 На Хмельниччині прийшла повістка загиблому Герою: що відповіли у ТЦК 14:16 На Хмельниччину повернулись з полону двоє захисників (ФОТО) 13:42 Новий керівник хмельницької прокуратури отримав заступників: хто вони 13:13 На Хмельниччині стрімко зростає захворюваність на кір 12:30 Розпочав роботу проєкт для підтримки малих та середніх аграріїв України — Open Agri Club (новини компаній) 12:10 Новий графік роботи колеса огляду і зоокуточка в парку Чекмана play_circle_filled 11:17 Шпигував за авіацією: на Хмельниччині судитимуть агента фсб 10:33 Аварія біля Бокиївки: водій Renault помер в лікарні play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up