У Хмельницькому відбудеться автопробіг «Дорога пам’яті»
- Захід відбудеться 23 травня, збір — об 11:00.
ГО «Обʼєднання родин полеглих Героїв «Незламні»» запрошує долучитися до автопробігу на вшанування памʼяті полеглих Захисників і Захисниць України. Про це інформує Хмельницька міська рада. Для реєстрації необхідно заповнити форму.
Захід відбудеться 23 травня. Збір учасників — 11:00 біля знаку «Хмельницький», в мікрорайоні Лезневе. Старт самого автопробігу запланований на 12:00.
Оргіназітори закликають оформити авто прапорами України та фотографіями полеглих захисників.
Основні правила під час руху:
- Їхати організованою колоною до 30 км/год;
- ввімкнути аварійні сигнали;
- дотримуватися дистанції та правил дорожнього руху.

Читайте також:
З полону повертаються двоє військових із Хмельницького району
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Що цим нічого не зміниш.не повернеш Героя.затрати на бензин.а краще б на потрібний донат дя живих..
Але це напевно свого роду терапія для рідних.гордість.шана за них
Їздила минулого року з мамою нашого лезневського 19 річного малого.який віддав життя...
Я побачила.почула і відчула що для неї цеї заїзд значить....