У Хмельницькому відкрили ветеранський простір «Захист 4.5.0»

У Хмельницькому відкрили ветеранський простір «Захист 4.5.0»
Тут і далі фото з телеграм-каналу Олександра Симчишина
  • Розповідаємо хто може отримати допомогу у ветеранському просторі та яку саме. 

У вівторок, 21 листопада, в обласному центрі презентували ветеранський простір «Захист 4.5.0». Він запрацював у співпраці міської радиіз об’єднанням волонтерів «Захист». Про це повідомив мер Хмельницького Олександр Симчишин. 

— Для нас це лише перший крок. Далі буде масштабування цього проєкту, розширення функцій і відкриття Центру психічного здоров’я і реабілітації, — зазначив міський голова. 

Ветеранський простір працюватиме із військовими, пораненими, родинами воїнів, сім’ями загиблих, полонених, пропавших безвісти і всіма, хто постраждав від війни. Там можна буде отримати психологічний та юридичний супровід, реабілітацію, соціальну підтримку, перекваліфікацію, навчання підприємництву.

Відео дня

— Ветеранський простір - це не лише теплі, затишні, красиві приміщення, але й віддані своїй справі люди. Ми не чекаємо Перемоги, яка неодмінно буде, а вже зараз працюємо із нашими захисниками та їхніми сім’ями. Нам усім треба вчитися жити у новій реальності. Ніхто не розкаже, як це зробити, бо ми самі зараз пишемо підручники з виживання для інших народів і поколінь, — додав Симчишин. 

Заклад розташований в центрі міста за адресою вулиця Кам’янецька, 76. Нагадаємо, в жовтні в Хмельницькому відкрили перший в Україні Ветеранський хаб. Він створений для надання підтримки та допомоги ветеранам війни та їх сім’ям.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up