У Кам’янці просто неба готували піцу та частували 1 500 людей (ВІДЕО)

У Кам’янці просто неба готували піцу та частували 1 500 людей (ВІДЕО)
Фото Кам'янець-Подільської міської ради
  • Страву готували у спеціальних піца-мобілях.

  • А заготовки інгредієнтів ручної роботи доставили з Італії.

У понеділок, 20 лютого, в Кам’янці-Подільському іноземні волонтери пригощали свіжовипеченою піцою кам’янчан та гостей міста.

Готували піцу у вуличних печах просто неба. Перевозить такі печі Україною спеціальний піца-мобіль — фургон, обладнаний мобільними кухарськими печами та необхідним приладдям для приготування улюбленої страви італійців. 

Відео дня

А заготовки інгредієнтів ручної роботи доставили аж із Італії. Загалом почастували піцою близько 1 500 людей - жителів Дунаєвець, Кам’янця-Подільського та Старої Ушиці. Бажаючих скуштувати піцу було чимало, тож волонтерам допомагали поліцейські офіцери громади, які забезпечували публічний порядок на заходах.

Захід організували завдяки співпраці благодійної організації «Siobhans Trust», благодійного фонду "Мрія", поліцейських офіцерів громад та Кам'янець-Подільської міської ради, повідомляють у мерії. 

— "Siobhans Trust" об'єднує волонтерів з різних куточків світу. Вони допомагають людям у тих країнах, де ведуться бойові дії, — додають волонтери. 

В поліції додають, що в березні минулого року вони спочатку працювали на західному кордоні, де годували українців, які втікали від війни. Та після того, як ситуація на кордоні владналась, благодійники вирішили допомагати українцям всередині країни.

П'ять спеціально обладнаних «піцомобілів» їздять різними регіонами України і пригощають піцою людей, які постраждали від ворожої агресії, втратили житло і були змушені покинути домівки. Щомісяця з печей у спеціально обладнаних фургонах дістають близько 35 тисяч піц.

Як все було — дивіться на відео:

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • ЧитачЧитачів

    Піца смачна була. А черги стояли як до Мака в день відкриття. Правда одного не вистачало - воєнкома з повістками.

keyboard_arrow_up