У мерії просять заборонити голосову рекламу на Проскурівській

У мерії просять заборонити голосову рекламу на Проскурівській
  • Відповідне звернення на сайті електронних петицій до міської ради зареєстрував Юрій Божик.
  • Чоловік стверджує, що аудіооголошення впливають на нервову систему пішоходів. 
  • За добу петиція набрала 37 голосів із 500 необхідних. 

Вчора, 27 лютого, на сайті звернень до міської ради з'явилась чергова петиція. Її автор Юрій Божик просить заборонити голосову рекламу, що звучить на Проскурівській. Чоловік стверджує, що аудіооголошення перешкоджають спілкуванню людей та впливають на нервову систему. Крім цього, стверджує Юрій, така реклама порушує чинне законодавство у сфері екобезпеки, адже створює шумове забруднення середовища. 

Поки петицію підтримало 37 чоловік із 500 необхідних. Проголосувати можна ще протягом 89 днів. 

Читайте також: 

Відео дня

Попри невдоволення хмельничан, рекламу на Проскурівській не вимкнуть

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Сергій Якубенко

    Вона реально дратує. Сидів з дівчиною вчора на лавці то вона аж здригнулася коли те радіо почало грати. Пішоходна вулиця має бути для відпочинку і без того гі.на, яке лунає з гучномовців

    Мастер Автополив reply Сергій Якубенко

    Активістів в балаклавах надо звати. Тільки вони можуть надавати єбуків нашій владі і їх тільки лякається вона. Поліція їх не чіпає, то тільки вони є вихід із цього тупікового стану!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
14:20 До дітей захисників у Хмельницькому завітав пес Патрон (ВІДЕО) 13:46 На фронті загинув солдат Олександр Баб’як із Волочиська 13:08 У Хмельницькому помолилися за волонтерів, українську перемогу і мир photo_camera 12:52 Народний бренд 2023: дізнавайтеся переможців конкурсу Від читача 11:21 Заходи із запобігання та протидії домашньому насильству є пріоритетними в діяльності системи МВС. 12:44 Волонтери передали бійцям на фронт пересувну СТО “Котигорошко” (ФОТО) 12:06 Як виглядали центральні ялинки Хмельницького: історія у фото photo_camera 11:50 У Хмельницькому судили солдата штурмового батальйону. Він обікрав два магазини 11:11 Хто такий Святий Миколай та чому він приносить подарунки. Історія свята 10:23 Залужний нагородив “Срібним хрестом” військового з Хмельниччини photo_camera 09:34 6 грудня відзначаємо День Збройних Сил України 09:02 Двадцять шість вулиць у Хмельницькому 6 грудня залишаться без світла (АДРЕСИ) 08:15 У Хмельницькому районі лунали вибухи: відпрацювала ППО 20:23 Чемпіонат Хмельницької області з футзалу серед дітей і дорослих: триває реєстрація 19:01 Ціни на олів’є: у скільки обійдуться хмельничанам продукти до салату photo_camera 18:23 Вікарчук продав «СВ-клуб». Чим тепер буде займатися? photo_camera 17:02 Платні послуги в поліклініках Хмельницького: що і скільки коштує (ІНФОГРАФІКА) 16:15 Вісім вулиць залишиться без води 6 грудня в Хмельницькому 15:51 Аферисти “розвели” мешканку Полонного на 150 тисяч гривень. Деталі нової схеми 15:21 У Хмельницькому медики прооперували сержанта зі складним пораненням ніг
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up