У поліції розповіли, скількох хмельничан уже оштрафували за порушення карантину (ВІДЕО)

У поліції розповіли, скількох хмельничан уже оштрафували за порушення карантину (ВІДЕО)
Фото ілюстративне
  • Ось уже три тижні, як в Україні діють обмеження через поширення коронавірусної інфекції. 
  • Попри великі штрафи, які мали б напоумити людей, дотримуватись правил карантину хочуть не всі.
  • Хто найчастіше порушує, читайте далі. 

З початку дії карантинних заходів правоохоронці Хмельниччини склали  склали 41 адміністративний протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. З них 4 — за порушення громадянами правил самоізоляції.  Відповідно до санкції цієї статті передбачена відповідальність у вигляді штрафу. Для громадян розмір штрафу може становити від 17 до 34 тисяч гривень.  

Найбільше протоколів за порушення карантинних заходів, а саме 27, правоохоронці склали на керівників торгівельних закладів - 27. Ще 6 протоколів склали на  працівників підприємств, установ та різних організацій.

Де найчастіше порушують?

У місті Кам'янець-Подільський правоохоронці зафіксували 5 порушень. Також 5 протоколів склали по Ярмолинецькому районі. 4 порушення виявили в Теофіпольському районі та 3 в Ізяславському. У місті Хмельницький склали 2 протоколи. Про це розповів журналістам "ВСІМ" тимчасово виконуючий обов'язки заступника начальника поліції управління превентивної діяльності ГУ НП в Хмельницькій області майор поліції Тарас Гуменюк.

Також він нагадав про те, що наразі в області діє 17 блокпостів, 4 - в місті Хмельницькому. Та пояснив, як саме вони діють.

  • "Часто виникає питання, чи можуть люди пересуватись. Так можуть. Завдання правоохоронців, які чергують там, з медиками здійснювати температурний скринінг (водіїв та пасажирів) та виявляти факти незаконного ввезення медичних препаратів на територію області", - сказав він.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що на 24-річного мешканця Хмельницького склали протокол за недотримання правил самоізоляції під час карантину. 

Читайте також: Новини про коронавірус: найважливіше за 1 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (3)
  • Олекса Шумейко
    Людей заганяють в квартири це зрозуміло. А дальше що. Де дії влади щодо подальшої життєдіяльності міст, містечок, сіл, селищ. Десь президент дівся, уряд, правда депутати, щось там запівночю прийняли, як злодії. Так, що дальше?
  • Таня
    Я вже заплуталась. Чи є порушенням якщо йдеш в  аптеку, магазин і ті хто ходять на роботу?
    Реально сама вже хочу шукати роботу через 2 тижні. Інакше інтернета вже не буде, щоб новини читати.
    Bad Girl reply Таня
    Алоооо....Написано же не выходить без причины!!! А те кто приехал с Европы сидеть на изоляции и не вылазить никуда.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:33 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:41 Тюрін відсторонив заступника, спійманого на хабарі 19:40 У Хмельницькому підтвердили вирок мешканцю Тернопільщини за вбивство та зґвалтування 18:52 В двох ДТП на Хмельниччині травмувалися неповнолітні мотоциклісти Від читача 08:06 Протидія мобінгу (цькуванню) у трудовому колективі: як розпізнати, які наслідки та як захистити свої права 18:16 На Хмельниччині дозволили полювання на пернату дичину: наказ ОВА 17:37 Загинув під час першого бойового виходу: попрощалися з Василем Лазуткіним 16:54 Викрав авто, а потім двічі попався п'яним за кермом: засудили жителя Летичева 16:30 «Гармаш»: навіщо 1-й корпус «Азов» створив артилерійську бригаду (соціальна реклама) 16:20 Поміняв пензель на зброю: в Хмельницькому попрощались із захисником Андрієм Томчишиним 15:52 За заступника начальника ОВА Владислава Фалюша внесли заставу 15:30 Вступ 2026: рейтинг найпопулярніших вишів та коледжів Хмельниччини 14:48 Кубок області з футболу: результати жеребкування для 7 команд 14:17 4 серпня на Хмельниччині зафіксували температурні рекорди 13:46 Вакансії в патрульній поліції Хмельниччини: умови праці та зарплата 13:10 На Озерній тимчасово не буде води (АДРЕСИ) 12:39 Хто відремонтує перехрестя біля філармонії за 3,5 млн і що саме там зроблять photo_camera 12:01 Затримали водія Audi, який спричинив ДТП з потерпілим біля Правдівки й втік 11:22 У громаді на Хмельниччині аудитори знайшли порушення на 1,6 мільйона гривень 10:41 В ДТП на Білогірщині травмувався 17-річний мотоцикліст
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up