У сквері Бандери просіла плитка: яка причина (ФОТО)

У сквері Бандери просіла плитка: яка причина (ФОТО)
Фото Олександра Іщенка
  • З часу оновлення скверу минуло менш як два роки.

  • Якою є причина просідання та хто буде усувати?

Сквер Бандери — відпочинкова зона, розташована на розі вулиць Степана Бандери та Зарічанської. Її облаштували 2019 року за кошти міського бюджету. Тут вже просіла тротуарна плитка — фото у Facebook-спільноті «Хмельницький Development» виклав Олександр Іщенко.

Про причину просідання ми запитали заступника міського голови Хмельницького Василя Новачка, який водночас є директором департаменту інфраструктури:

— За рік до того, як мали замінювати покриття, ми замінили каналізаційний колектор на глибині близько трьох метрів, тисячу міліметрів в діаметрі. Власне, мабуть, тоді ж «Хмельницькводоканал» недостатньо добре його ущільнив, а потім і підрядник десь, мабуть, недопрацював, і тому в тому місці пішло оте просідання, — розповів чиновник.

Василь Новачок також сказав, що підрядника вже повідомили про просідання, і фірма має все усунути власним коштом. Нагадаємо, що виконавцем робіт з облаштування скверу є ТОВ «ТОМ-ІнвестБуд». Витрати з бюджету склали близько 6,5 мільйона гривень.

Нагадаємо, що схожа ситуація була біля новозбудованого майданчика у школі №1. Там також просіла тротуарна плитка. Причиною було те, що працівники «Хмельницькводоканалу» не забезпечили достатнє ущільнення ґрунту, коли прокладали трубу.

Читайте також: Таємне стало явним: хто займався облаштуванням бульвару на Свободи

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (8)
  • Lyudmila Kazimirova
    Через брак зелених насаджень ця територія сквером бути не може!
  • Читач79
    Таки наш мер молодець. Гартує хмельниччан, щоб вони були як Бандера і стійко переносили труднощі. І плитку криву ставить, і в скверах і взагалі по місту вирубає дерева, щоб звикали під палючим сонцем боротися. Ще й й лавки ставить майже на дорогах, щоб і сидячі пенсіонери тренувалися переносити шум і вібрацію, і не боялись машин у сантиметрах біля голови.
  • Валерий Дорогань
    Сквер это место с деревьями, но не это ...
  • Сергей Кубик
    Ні то Бандера підкоп робить😄
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
15:21 Двоє травмованих: у Хмельницькому районі сталась ДТП за участі 82-річного водія 14:37 Ґвалтували власних доньок та нападали з ножем: історії сексуальних злочинів на Хмельниччині 14:13 На Хмельниччині викрили підпільні казино — прокуратура 13:41 На Кам’янецькій перекриють смугу через ремонт: як зміниться рух транспорту Від читача 11:31 Цифровий слід у мережі: чому важливо берегти персональні дані 13:08 На Зарічанській викрали елітний мотоцикл: затримали підозрюваного 12:30 Конфлікт між патрульними та чоловіком у Хмельницькому: що відомо 12:04 На Хмельниччині оштрафували водія, який збив собаку та поїхав геть 11:22 Начальник Хмельницького райуправління поліції Василь Птащук йде на пенсію 10:47 Після СЗЧ без суду: у ДБР Хмельницького розповіли про новий механізм 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:37 Засудили 18-річного хмельничанина, який зберігав дитячу порнографію 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 4 червня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:30 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:36 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:07 «На щиті» повертаються 5 захисників з Хмельниччини: імена 18:24 Забрав паспорт і вимагав повернути вигаданий борг: полісмени затримали 44-річного хмельничанина 17:43 У Хмельницькому попрощалися із Юрієм Жуковським та Олександром Заволодьком 17:00 4 червня у мікрорайоні Ракове можливі затримки у русі тролейбусів 16:20 У яких будинках в Хмельницькому в червні проводитимуть обслуговування газових мереж (АДРЕСИ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up