В Україні перевірять бронь всіх військовозобов’язаних енергетиків, — Міненерго

В Україні перевірять бронь всіх військовозобов’язаних енергетиків, — Міненерго
 • Таке рішення у міністерстві прийняли через порушення посадовця енергокомпанії у Черкасах. 

В Україні мають перевірити правомірність надання бронювань від мобілізації всім військовозобов’язаним працівникам енергетичних компаній. Про це повідомили у Міненерго. 

— Міністерство енергетики України видало доручення про необхідність проведення перевірок надання броні (тимчасової відстрочки від мобілізації) працівникам енергетичних компаній, — йдеться в повідомленні. 

Причиною такого рішення став виявлений факт зловживання своїми службовими повноваженнями колишнім радником міністра енергетики. Інцидент трапився у Черкаській області. 

Відео дня

Керівництво «Українських розподільних мереж» (компанії, що управляє державними пакетами акцій низки операторів системи розподілу електроенергії — ред.), виявило, що у квітні 2023 року до ПАТ «Черкасиобленерго» прийняли посадовцем військовозобов’язаного чоловіка. Його оформили на посаду заступника начальника центральної служби приладів обліку та метрології. 

Але зробили це аби він міг уникнути служби у Збройних Силах України. Діючи спільно з іншими посадовцями «Черкасиобленерго», цей працівник ініціював видання наказу про запровадження дистанційної роботи. 

У результаті з квітня по грудень він не виконував своєї роботи, але отримував зарплатню та мав тимчасову відстрочку від мобілізації. Її, до слова, надають працівникам критично важливих для функціонування держави компаній та підприємств.

В «Українських розподільних мережах» викрили цей факт та повідомили до прокуратури. Однак для запобігання подальшим маніпуляціям, зловживанням та з метою об’єктивної перевірки фактів видачі бронювань вирішили перевірити броні усіх енергетиків країни. Міністерство спрямувало відповідне доручення усім енергетичним компаніям.

— Впевнені, що прикрий випадок отримає відповідну оцінку правоохоронних органів. Але Міненерго наголошує, що цей інцидент не характеризує усіх енергетиків країни, чимало з яких зараз боронять державу в лавах ЗСУ, а інші тримають енергетичний фронт, цілодобово виконуючи свою надскладну роботу, — додають в міністерстві. 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (7)
 • Сергій Яворщук

  Правильно, не муніципалів, не пенетенціарів, митників, заступників депутатів, прокурорів, чи інших ї.них чинуш, які годуються податками платників, а роботяг на м'ясо
 • cghfghfgj hjhkghjk

  Ну правильно еще их забери зеленая тварь, чтобы когда свет в очередной раз вырубится чтобы и отремонтировать было некому.
 • Любаша

  Чого б не перевірити бронь у поліції, собі не свавільнічали, бо дуже вже багато беруть на себе.

  Ivan Petrov reply Любаша

  так їм взагалі бронь не потрібна, вони не підлягають мобілізації, кращі самі пішли, а те що залишилося....
 • Укроп

  Зе команда дебіли

keyboard_arrow_up