В Україні презентували цифрові паспорти (ВІДЕО)

В Україні презентували цифрові паспорти (ВІДЕО)
Фото: thedigital.gov.ua
  • Українці відтепер можуть користуватися цифровим ID-паспортом і біометричним закордонним паспортом громадянина в мобільному додатку "Дія".
 

У середу, 22 квітня, в Україні презентували цифровий паспорт в додатку "Дія". Відсьогодні українці мають змогу користуватися цифровими ID-паспортом та біометричним закордонним паспортом. 

"На початку лютого презентували "Дію" з доступом до цифрових посвідчення водія і свідоцтва авто, це був дуже важливий крок до реалізації нашої стратегії "Держава в смартфоні», минуло всього два місяці, і ми робимо не менш важливий, революційний крок — представляємо цифровий паспорт громадянина України та закордонний паспорт тепер доступні в додатку "Дія", - розповів під час презентації президент Володимир Зеленський.

Детальніше у відео:

Читайте також: Рік тому українці обрали президентом Володимира Зеленського

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (1)
  • IGOR

    Пользуюсь ещё с бета-теста, удобно. Надеюсь будет работать, как запланировано. Но главное в "Дія" - это не так приложение, как личный кабинет гражданина. Возможность открыть ФОП за 10 минут и закрыть за такое же время, с онлайн оплатрй всех сборов - это прорыв. Если ещё оцифруют книгу учёта операций, будет вообще замечательно. Хотелось бы видеть если не все, то подавляющее большинство услуг в онлайне. Мягко говоря они все процессы, происходящие в нашем государстве я считаю приемлемыми, но насчёт цифровизации, надо отдать должное, работа реально кипит.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up