Виконком міської ради розгляне петиції про зарплату освітянам і кліщі

Виконком міської ради розгляне петиції про зарплату освітянам і кліщі
Ілюстративне фото
  • Звернення набрали достатню для розгляду кількість голосів.

  • Хмельничанка Ольга просить обробити парки та сквери міста від кліщів.

  • А Ірина вважає, що педагогічним працівникам дошкільних та позашкільних навчальних закладів варто збільшити зарплату.

На сайті електронних петицій два звернення набрали понад 500 голосів. Тепер їх мають розглянути на засіданні виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

Звернення щодо обробки парків та скверів міста від кліщів набрало 500 голосів. Хмельничанка Ольга розмістила його 24 травня. У петиції вона пише, що зіткнулася з цією проблемою особисто. Стверджує, що половина кліщів переносить небезпечні для здоров’я та життя хвороби. Ольга пише, що у багатьох містах щороку обробляють парки, а у Хмельницькому не робили кілька років. Через це у кілька разів збільшилася кількість інфікувань.

Звернення щодо зарплат вчителям набрало 504 голоси. Петицію створила хмельничанка Ірина 30 березня. Жінка просить встановити надбавку в розмір 20% педагогічним працівникам закладів дошкільної та позашкільної освіти. Мотивує це тим, що у них складна та напружена робота.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:26 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 8 січня 20:02 Хуртовина і похолодання: погода на Хмельниччині 8 січня 19:29 На Хмельниччині проведуть обмежене полювання на дикого кабана 18:30 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) Від читача 08:45 Змінюється порядок сплати митних платежів громадянами! 17:57 Соцзахист в новому бюджеті Хмельницького: на що передбачили 630 мільйонів 17:05 У Хмельницькому 10 рятувальників гасили пожежу квартири play_circle_filled photo_camera 16:13 Сім годин — максимум: у «Хмельницькобленерго» пояснили рівномірність графіків 15:52 Із дронами та ДСНС: у Хмельницькому понад тиждень шукають собаку Беллу play_circle_filled 15:25 Попрощалися із хмельничанином Володимиром Калініченком, який вважався безвісти зниклим 14:55 Двом хмельничанкам хочуть надати звання «Мати-героїня» 14:29 Висадив пасажирів на проїжджій частині: у Хмельницькому оштрафували водія автобуса (ВІДЕО) play_circle_filled 13:44 На Хмельниччині збільшили кількість маршрутів для здачі практичного іспиту з водіння 13:06 30 пацієнтів за пів дня: у хмельницькому травмпункті «ажіотаж» через негоду 12:41 ДТП та засніжені траси: ситуація на дорогах Хмельниччини 12:05 Схопила за волосся і вдарила об одвірок: суд переглянув вирок жительці Летичева 11:37 Реєстраторку із Держгеокадастру підозрюють у махінаціях із землею за 2,4 мільйона 11:15 На двох вулицях у Хмельницькому не буде води 7 січня 10:38 Був під ураженням дрона: на війні загинув поліцейський з Шепетівки 10:04 У Кам’янці-Подільському на «зебрі» збили жінку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up