“Вийшов з маршрутки”: у Хмельницькому звільнили водія за некоректне ставлення до пасажира

“Вийшов з маршрутки”: у Хмельницькому звільнили водія за некоректне ставлення до пасажира
Фото Хмельницький LIVE
 • Інцидент трапився у маршрутці №26.
 • Водій із криком відмовляв у безкоштовному перевезенні учаснику бойових дій.
 • Сьогодні, 12 червня, його звільнили.

“Вийшов з маршрутки” - повторював водій, відмовляючи у безкоштовному проїзді учаснику бойових дій, який пред'являв посвідчення. В результаті, виникла суперечка, відео якої зафіксував на телефон пасажир, якому відмовляли у проїзді.

Із камерою в руках чоловік просив показати документи, що свідчать про відміну пільгового проїзду для учасників ООС. Натомість водій порадив йому звернутися до відповідних структур. Вирішити конфлікт мирно так і не вдалося. Продовжуючи зйомку, пасажир залишив салон. 

Вчора, 11 червня, відео опублікували в групі “Хмельницький LIVE”. Вчинок водія осудили містяни. “Ганьба перевізнику”, “Треба відправити на передову” - писали в коментарях.

Як повідомив заступник міського голови Андрій Бондаренко, схожих конфліктів між водіями і пасажирами під час карантину було чимало. Адже пільги на проїзд скасували для всіх пасажирів, які відповідно до законодавства користуються такими правами, у міському громадському транспорті загального користування. Втім вже від сьогодні, 12 червня, пільговикам знову повернули право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті. 

Водія, який не хотів везти учасника ООС, сьогодні звільнили. Причиною стала не відмова у безкоштовному проїзді, а манера його спілкування. Андрій Бондаренко каже, що така поведінка є неприпустимою. 

Нагадаємо, в березні уряд запровадив обмеження роботи громадського транспорту на час карантину.  Тоді дозволили перевозити у транспортному засобі не більше десяти пасажирів одночасно. Пізніше обмеження послабили — збільшили допустиму кількість пасажирів до половини сидячих місць. Рішення про скасування пільгового проїзду прийняли, бо хмельничани не могли дістатись на роботу, особливо в годину-пік. Зараз у громадському транспорті можна перевозити більше пасажирів — до повної кількості сидячих місць, але без стоячих пасажирів.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (25)
 • Саша Доцюк

  Вважаю, що водія незаконно звільнили. Атошник вів себе по хамськи не менше. Він не мав право їхати безкоштовно-і відповідно він не був пасажиром (був порушником) бо відмовлявся оплачувати. Що при цьому водій мав з ним панькатися чи танцювати перед ним в робочий час?

  Stepan Tanasiychuk reply Саша Доцюк

  Викликати копів?
 • Олександр Федорович

  За такі поступки потрібно забирати ліцензії і накладати штрафи.
 • Izabel Adam

  А участник бойових дій був тверезий і вів себе адекватно ? Щось ви не договорюєте 🧐 Думаю не просто так водій відмовився його везти.
 • Alex Cube

  Это не атошник, а истеричка какая-то. Закатить истерику из-за 5 грн -- позорище.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up