Військового із Городоччини нагородили орденом Богдана Хмельницького

Військового із Городоччини нагородили орденом Богдана Хмельницького
Тут і далі фото зі сторінки Городоцької тергромади

Військовому вручили нагороду в присутності батьків. 

Україна завжди була і залишиться незалежною державою. Сьогодні військові захищають рідну землю зі зброєю в руках. Вони відважно б’ються за свободу та проявляють хоробрість у боях. З початку повномасштабного вторгнення чимало бійців з Хмельниччини нагородили орденами та медалями. Днями почесну відзнаку вручили ще одному воїну. 

Ігоря Катрича із Городоччини нагородили орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Військовий мешкає у селі Стара Пісочна. Відзнаку йому вручали у присутності рідних. 

— Саме на таких героях і патріотах тримається наша держава. Перемога буде за нами, — зазначив начальник Хмельницької районної військової адміністрації Анатолій Катеренчук під час нагородження. 

Він подякував батькам за виховання сина, справжнього патріота та воїна своєї держави. Мер Городка Неоніла Андрійчук зауважила, що “ми будемо пам’ятати, якою ціною заплатили за нашу незалежність, також подякувала батькам за виховання сина, справжнього патріота”.

— Ще рік тому ми не знали дуже багато слів пов’язаних із війною, тепер же майже кожну родину так чи інакше опалило полум’я військових дій. Відважні молоді воїни, наші земляки, стали символом гідності, кожен з них вчинив подвиг, поставши проти насилля та несправедливості, — додають в Городоцькій тергромаді

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (10)
 • Галинаг Гжибовсьека

  Здоров'я герою,а батькам мужності і терпіння.Перемоги.
 • Надія Ярошук

  Вітаю!
 • Олексій Берук

  Вітаю
 • Ludmila Valivots

  Велика подяка і низький уклін нашому земляку Герою

keyboard_arrow_up