Водій, який їхав по Свободи без "рогів", залишився в "Електротрансі"

Водій, який їхав по Свободи без "рогів", залишився в "Електротрансі"
Фото взяте зі сторінки Євгенія Оляніна у мережі ВК
  • Євгеній Олянін від’єднав «рогатого» від тролейбусної лінії і промчався ним по Свободи. 
  • З посади водія чоловіка звільнили. Після медкомісії його залишили кондуктором. 
  • Водій своєї вини не заперечує, але мріє про те, що невдовзі знову водитиме тролейбус.

Тролейбус № 10, який спускався по Свободи від проспекту Миру, зафіксували камери відеоспостереження. Водій сказав, що запізнювався по графіку, тому і вирішив скоротити шлях і проїхатись до зупинки «Думка» без «рогів». 

Євгенія Оляніна, який керував тролейбусом, з посади водія звільнили. Але він попросив залишити його на роботі, адже має фінансові проблеми. В "Електротрансі" чоловіка пожаліли і запропонували йому посаду кондуктора. Він повторно пройшов медкомісію, яка дозволила йому працювати на підприємстві. 

- Він пройшов медкомісію і навіть дуже добре. Бо йому дозволили не лише бути кондуктором, але і далі водити тролейбус. Правда, ми поки не ризикували знову його ставити водієм, тому він у нас поки працює кондуктором. Потрохи освоюється, - розповідає vsim.ua директор КП "Електротранс" Віктор Паламарчук. 

Євгеній Олянін каже, що хотів би повернутись на посаду водія, бо зарплата кондуктора менша. Але визнає, що через помилку відновлять його на посаді нескоро. 

- Звісно, я хотів би повернутись, бо в мене 6-місячна дитина. Я знаю, що зробив велику помилку. Кондуктором теж нормально працювати, але у водія зарплата більша. А самі розумієте, що мені треба сім'ю утримувати. Мені поки не кажуть, чи поставлять назад водієм, - пояснює водій Євгеній Олянін. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (5)
  • Мастер Автополив
    Конечно, парень феноменально исполнил. Повезло, что обошлось без пострадавших.
  • Сергей Толстихин
    Він реально наражав на небезпеку купу людей. При всій жалості до нього - це злочин, який дивом не призвів до трагедії. Нехай радіє, шо не посадили.
  • Роман Новіков
    я його неосуджую просто цікаво а навіщо він так зробив? Електроенергію економив??
  • Ірина Петрівна
    може його посадять на новий "безрогий" тролейбус)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:10 Із четверга потеплішає: прогноз погоди у Хмельницькому на тиждень 17:14 У Славуті горіла квартира: вогнеборці врятували жінку 16:17 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 15:12 На Кам’янеччині розшукують 78-річну Валентину Редіну: прикмети Від читача 18:52 Аксесуари для ритуалів та біодобавки: поліцейські припинили діяльність двох груп шахраїв 14:13 Кого найчастіше обирають хмельничанки для ведення вагітності: ми дізналися 13:01 Для роботи світлофорів у Хмельницькому виставлять генератори 12:14 На Хмельниччині у січні зафіксували 34 випадки обмороження людей 11:17 У Волочиському професійному ліцеї відкрили нову майстерню за 2,3 мільйона гривень 10:15 Які збитки понесли громади Хмельниччини внаслідок російських обстрілів у 2025 році 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 8 лютого (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up