Вулицю Гарнізонну хочуть перейменувати

Вулицю Гарнізонну хочуть перейменувати
Bogdan csgo, CC BY-SA 4.0
 • Остаточне рішення мають ухвалити депутати міськради.

Розташовану у мікрорайоні Ракове вулицю Гарнізонну хочуть перейменувати. Їй хочуть дати ім'я Героя України Володимира Дудченка. Відповідний проєкт рішення опублікували на сайті міської ради. Запланована повна назва — вулиця Героя України Володимира Дудченка, скорочена — вулиця Дудченка. Перейменування мають розглянути депутати на сесії.

Володимир Дудченко народився у Довжанську Луганської області. Служив у 140-му окремому центрі сил спеціальних операцій. Брав участь в АТО/ООС. Загинув 22 вересня 2022 року у селищі Ямпіль на Донеччині. На той момент йому було 38 років. Похований на Алеї слави кладовища у Раковому.

Читайте також:

Відео дня

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (7)
 • Читач81

  Пропоную назву - Великих задумів Бандери.
 • Читач62

  Люди, майте совість, з яких пір ви стали ділити наші-ваші. Ми всі люди однієї неньки України, ми всі за її визволення. Кожен як може наближає день Перемоги. Навіть ціною свого життя. Будьте людьми,  поважаймо один одного. Адже в єдності наша сила. То навіщо цей розбрат?
 • Елена Чернова Фененко

  Нижче декілька коментарів про те, що потрібно вулиці дати назву на честь когось із загиблих наших земляків... Так, усі загиблі воїни цього достойні, я згідна. Але мабуть не усі уважно прочитали, що цю людину поховано в Раковому, отже він є мешканцем Хмельниччини. Хіба місце народження накладає на людину якесь клеймо і на його честь не можна назвати вулицю? Дуже й дуже дивна логіка. Все ж таки важливіше, як на мою думку, те, що людина робила для захисту нашої нещасної держави. Можете не погоджуватися зі мною, можете навіть "мінусувати" мій коментар скільки завгодно, - моєї думки це не змінить. Мирного неба усім!

  Андрій Гришнюк reply Елена Чернова Фененко

  Якби Ви,пані трішки більше подумали,то зрозуміли б що ніхто і ні на кого клеймо не накладає.
  І кожен хто воює герой!
  Справа лише в тім що все робиться знову за "совковими" стереотипами ,що про безпосередньо своїх не шанують.
  А з Вашої логіки  так можна назвати вулиці в честь тцкашника який  "героїчно" загинув під колесами авто і також (особисто для мене не зрозуміло чому ) похований на алеї слави. ....
 • Люба0101

  Дійсно. Невже так мало героїв Хмельниччини молодих і юних загинули, які варті поваги і шани???

keyboard_arrow_up