Як буде виглядати Молодіжний парк у Хмельницькому?

Як буде виглядати Молодіжний парк у Хмельницькому?
На ділянці біля пляжу Південного Бугу, де хмельничани відпочивають у теплу погоду, має бути парк. Дерева у ньому висадили ще у квітні 2013 року, однак і досі місце відпочинку не облаштоване – через бюрократію, переконані ініціатори.

Ескізи того, яким буде парк, оприлюднили активісти Хмельницького молодіжного клубу розвитку.

Читайте також: Як створювали Молодіжний парк у Хмельницькому

- Багато хто чув, про нашу ініціативу створення Молодіжного парку в Хмельницькому, але мало хто бачив, яким він буде. Пара-а-а-ам, відкриваємо таємниці для прихильників #ХМКР. Ще з весни в нас готові ескізи та проектні напрацювання, але бюрократичні процедури гальмують втілення задуманого в життя. Поки ми чекаємо, подивіться на це і скажіть чи хотілось би вам бачити парк в такому стилі? – йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Хмельницькому дерева, які садили громадою, за рік пішли на розпалку

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (10)
 • володимир

  Чергова утопія, особливо зараз. А чим "молодіж" не влаштовує парк ім. Чекмана, який знаходиться майже поруч?
 • Токмаков Александр

  Якось не дуже.... натулити підозрілої форми стіну, яку не зрозуміло з чого робити чи купу рослин за якими не зрозуміло хто має доглядати може кожний школяр, що цікавиться 3ds Max. Дорого та непрактично - поставте гойдалки, вирівняйте ландшафт, обладнайте територію для сімейного чи компанійського відпочинку, оновіть\почистіть пісок та воду, на острові розмістіть екран і по вечорам транслюйте фільми. Як на мене ще здача залишиться для безкоштовної мороженки на відкриття.
 • я

  ну да, все правильно. здание СБУ отремонтируем, набережную и парк сделаем.... чтоб отдыхющие в теплую погоду могли насладиться духом городской мусорки, которая стихийно разрастается с каждым днем, и на которую денег как не было, так и нет.
 • mrija gregory

  Усе гарно, але схоже жодної урни для сміття не заплановано.  Шкода, бо у нашому місті далеко не всі здатні не кидати сміття під ноги, а нести порожні стаканчики, обгортки, недопалки, і тощо, до урни, хоч як би далеко вона була.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up