Як передати показники за воду, світло та газ. Інструкція для хмельничан

Як передати показники за воду, світло та газ. Інструкція для хмельничан
Фото ілюстративне

Кожна установа має кілька способів як можна подати показники за користування послугами. Розповідаємо детально як це зробити. 

Щомісяця хмельничани передають показники за користування електроенергією, газом та водою до міських установ. Кожна з установ — “Хмельницькводоканал”, “Хмельницькгаз”, “Хмельницькобленерго” налаштувала декілька способів передачі показників для користувачів. Це можна зробити зателефонувавши в кол-центри, в “особистих кабінетах” на сайтах чи за допомогою вайбер-чатів. Нагадуємо, куди, коли та як передати показники до кожного з постачальників. 

Хмельницькводоканал

Показники лічильника доцільно подавати до 30 числа поточного місяця та в перші 3 дні наступного. Про це йдеться в Особистому кабінеті на сайті установи. 

Передати показник за користування водою можна наступними способами:

Відео дня

В установі нагадують, що показання лічильників гарячої води також слід передавати, бо вони необхідні для формування нарахувань за водовідведення.

Хмельницькобленерго

Передати показники лічильника можна в період з двох останніх днів поточного місяця до 3 перших днів наступного. Наприклад, з 30 липня по 3 серпня 2022 року. 

Зробити це можна наступними способами:

 

Хмельницькгаз

Незважаючи на те, що з травня хмельничани перейшли до постачальника останньої надії “Нафтогазу”, передавати показники потрібно і далі до “Хмельницькгазу”. Про це ми писали у матеріалі Хмельничанам примусово змінили постачальника газу. Що потрібно знати

Зробити це можна такими способами:

Нагадаємо, що не отримавши вчасно фактичні показання лічильників, обсяги спожитого газу, світла та води підприємства розраховують самостійно. Система при цьому нараховує середньомісячну норму спожитих користувачем послуг на основі попередніх показів. 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (16)
 • Галина Яковенко

  Супер, все без проблем, передаю показники лічильника через sms, а воду через оператора, швидко і зручно.
 • Валентина Кубрик

  Показник  за  світло? Це  нереально. Одного разу за ніч  подзвонила  275  разів,а зранку пішла в  енергозбуту,щоб записали показники,бо  нарахують  що. Захочуть
 • Віталій Бурячок

  Я передаю показник за світло через телеграм бот. Дві хвилини часу, і готово.
 • Валентина Пол-Полтавская

  В особистому показники світла-🤕🙈 х.. р зайдеш😩🤕

keyboard_arrow_up