Як у Хмельницькому ТЦК відреагували на смерть чоловіка

Як у Хмельницькому ТЦК відреагували на смерть чоловіка
 • Хмельничанка розповіла, що її сина затримали працівники Хмельницького ТЦК та познущались на ним.
 • Після цього Андрій Панасюк впав у кому і за два дні помер у лікарні. 
 • У Хмельницькому ТЦК розповіли свою версію події.

Хмельничанка Наталія Кушлак (Антонюк) написала допис у соцмережах зі скаргою на працівників ТЦК та СП. Саме їхні дії, на її думку, призвели до смерті сина.

Хмельничанка розповіла, що її сина затримали працівники Хмельницького ТЦК. Трапилось це 27 березня в одному з магазинів на Тернопільській. 

За словами рідних, у приміщенні колишнього військкомату над Андрієм Панасюком знущались і погрожували, а пізніше відпустили. 

Відео дня

«Суть моїх претензій до працівників ТЦК та СП полягає у тому, що вони застосували до мого сина методи психологічного тиску та погрози, внаслідок чого йому стало зле. А він гіпертонік – раніше лікарями було діагностовано у нього гіпертонію ІІ ступеня. Син повідомив працівникам ТЦК, що він погано почувається, має підвищений тиск та попросив дати пігулку. На що йому відповіли, що отримає її під Авдіївкою», – говорила Наталія Антонюк.

Вдома стан чоловіка погіршився. За два дні він помер у міській лікарні. Детальніше про це – в окремому матеріалі

Тим часом, у Хмельницькому ТЦК прокоментували інцидент на своїй сторінці.

Там заявили, що законних підстав на отримання відстрочки чоловік не мав та перебував у розшуку, бо уникав служби у ЗСУ. Йому вручили повістку. Під час проходження ВЛК у нього виявили захворювання та направили на дообстеження до медичного закладу. Кажуть, що стан здоров’я військовозобов’язаного погіршився вже у лікарні під час дообстеження. Там і настала смерть чоловіка.

В ТЦК та СП додали, що інформація, яка поширюється в інтернеті про начебто ігнорування скарг громадянина на стан здоров’я, не відповідає дійсності.

Коментар ТЦК та СП дослівно:

«Щодо летального випадку, який трапився під час проходження військовозобов’язаним дообстеження в медичному закладі.

Під час здійснення заходів оповіщення громадянину була вручена повістка для уточнення військово-облікових даних та проходження ВЛК. При уточненні облікових даних з’ясувалося, що законних підстав на отримання відстрочки (які передбачені статтею 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію») зазначений громадянин не має. Окрім цього, він перебував у розшуку, уникав служби в Збройних Силах України.

Однак під час проходження ВЛК в громадянина було виявлено захворювання. Ураховуючи це, його направлено на дообстеження до медичного закладу.

Погіршення стану здоров’я військовозобов’язаного та настання летального випадку відбулось вже в медичному закладі під час дообстеження.

Відтак інформація, яка розповсюджується в соцмережах про ігнорування скарг громадянина на стан здоров’я – не відповідає дійсності. Як і про фізичний вплив чи погрози зі сторони військовослужбовців територіального центру комплектування»

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (7)
 • Валентина Шевчук

  Ну звичайно ТЦК будуть замітати сліди ,бо кому хочеться відповідати за таке ставлення до людини.
  А мені кажеться що вони все докладуть щоб не відповідати.
  А чому ні ?
  Гроші є ,зв'язки є ,є ті що покривають ,є ті що люблять гроші і ось результат.
  А скільки уже таких випадків було.
  Це буде до тих пір поки жінки не візьмуться за це.
 • SpiritOrphan

  Ніц дивного - е що в перший раз?! Вже людей розтрілюють і кажуть що самі застрелились! Це просто вбивці!
 • Игорь Седых

  треба з собою холодну зброю носити, одну-дві паскуди порішу, сяду, но живим потім вийду

  Читач62 reply Игорь Седых

  А як довічне дадуть?

  Игорь Седых reply Читач62

  за цих шакалів не дадуть, там стаття "перевищення самооборони" світить, так як вони захочуть мене "викрасти"
 • Читач35

  Нічого не доведеш. Скоріш ТЦК доведе, що його вбили прибульці з інших планет.

  При призову на війну і смерть повинна бути справедлвість. Перші повинні були йти керівники і ті хто ходили з прапорами і вишиванках. Вони не підготували Україну дл війни, і навіть більше, її розграбували. По факту зараз замість знедоленних і бідних повинні тільки йти судді, прокурори, мери, вищі і середні чиновники, депутати. І їх дітей також з закордону треба доставляти.

keyboard_arrow_up