За порушення торгівлі пальним був суд над працівником АЗС

За порушення торгівлі пальним був суд над працівником АЗС
Фото ілюстративне
  • Славутський міськрайонний суд визнав працівника АЗС винним у порушенні торгівлі пальним.
  • Той подав апеляцію.
  • Чим закінчилося?

У Славутському міськрайонному суді розглядали справу оператора АЗС “Gaz-line”. За матеріалами справи, чоловік здійснював роздрібну торгівлю пальним без посвідчення з питань охорони праці. Суд визнав його винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 161-1 КУпАП (Порушення порядку торгівлі пальним). Оператора АЗС оштрафували на 17 тисяч гривень.

Однак оператор автозаправки оскаржив постанову до апеляційного суду. Просив її скасувати та закрити провадження у справі. Про це повідомляють в Хмельницькому апеляційному суді. 

Чоловік пояснив, що 8 червня, під час перевірки документів, він не міг надати поліцейським посвідчення з питань охорони праці. Оскільки воно зберігалося у керівника АЗС в Хмельницькому. Також додав, що він - найманий працівник, а не суб’єкт господарювання. Тому не несе відповідальності за інкриміноване правопорушення.

Відео дня

- У протоколі про адміністративне правопорушення по суті відображена інформація про випадок реалізації роздрібної торгівлі бензиновим паливом без документа дозвільного характеру найманим працівником, що не свідчить про наявність в діях [оператора АЗС] саме здійснення господарської діяльності з огляду на поняття такої, – зауважив суддя апеляційного суду.

В результаті - Хмельницький апеляційний суд скасував постанову. Провадження у справі закрили у зв’язку з відсутністю події та складу адміністративного правопорушення. 

Читайте також: Верховний Суд визнав банкрутом скандального забудовника з Хмельницького

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up