За торгівлю первоцвітами оштрафували 10 продавців

За торгівлю первоцвітами оштрафували 10 продавців
  • 10 мешканців Хмельниччини спіймали на незаконній торгівліранніми квітами.
  • На них склали протоколи про адмінправопорушення і направили матеріали справи до суду. 

З початку березня Державна екоінспекція у Хмельницькій області проводить операцію “Первоцвіт”. Екологи проводять рейди, аби виявити торговців ранньоквітучими рослинами. Про це повідомляють у прес-службі відомства. 

Працівники екоінспекції вже склали 10 протоколів за статтею 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Справи вже направили до суду. 

Свідків незаконного збору або продажу весняних квітів просятьповідомляти про це за номером (0382) 70-28-39 або (0382) 70-37-94.

Нагадаємо, що 8 березня про штрафи за зірвані первоцвіти навіть не чули. Підсніжники продавали ледь не на кожному кроці. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:10 У понеділок — ожеледиця, на вихідні — морози: прогноз погоди у Хмельницькому на тиждень 17:19 На Хмельниччині попрощалися із загиблим захисником Віталієм Опаріним 16:17 Де у Хмельницькому не буде світла 15-19 грудня (АДРЕСИ) 15:15 Платну парковку біля «Либідь Плази» перетворили на ялинковий ярмарок Від читача 13:25 До уваги кореспондентів, які надсилають листи на офіційну електронну поштову скриньку Хмельницької митниці та митних постів Хмельницької митниці 14:18 Хмельницький і Козятин пов’язує вокзал: розповідаємо чому photo_camera 13:22 Хмельницька міськрада об’єднає рекреаційний центр «Берег надії» та табір «Чайка» 12:12 У Хмельницькій та Чорноострівській громадах відключатимуть газ (АДРЕСИ) 11:07 На пожежі в Богданівцях травмувався 79-річний чоловік 10:05 Рідним загиблих поліцейських з Хмельниччини вручили посмертні нагороди 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 14 грудня (ІНФОГРАФІКА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up