Житлові субсидії для хмельничан: що змінилося з 1 травня

Житлові субсидії для хмельничан: що змінилося з 1 травня
  • З 1 травня в силу вступили декілька змін у порядку призначення житлових субсидій.
  • Уряд змінив дату початку і кінця опалювального періоду, а також дозволив людям, які проживають на дачах, отримати допомогу від держави.
  • Що змінилося для хмельничан з 1 травня?

З 1 травня в Україні діятиме оновлена програма житлових субсидій. Вона працюватиме на підставі внесених 26 квітня 2017 року Урядом змін у Постанову № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива».

Що зміниться для хмельничан

  • Більша соціальна норма для непрацездатних

Для пенсіонерів, інвалідів та людей, які не працюють з об’єктивних причин, Уряд збільшив соціальну норму, за якою надається житлова субсидія. Якщо в помешканні проживає одна-дві непрацездатні людини, соціальна норма, за якою їм рахуватиметься розмір допомоги, збільшується з 49 квадратних метрів  до 75 квадратних метрів.

  • Субсидію можна буде оформити на дачний будинок

Багато людей не зареєстровані, але проживають у садових будинках чи дачних кооперативах і сплачують комунальні послуги. Раніше такі люди не могли претендувати на субсидію, адже не мали там офіційної реєстрації. З травня 2017 року за рішенням Комісії з питань соціального захисту населення, які діють при управліннях соцзахисту, такі сім’ї зможуть оформлювати субсидію, яка фінансуватиметься за рахунок місцевих бюджетів.

  • Змінюється дата початку та кінця опалювального сезону

Якщо раніше субсидія на опалювальний сезон призначалася з 1 жовтня до 30 квітня і перераховувалася відповідно до рішення органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади про дату початку та закінчення опалювального сезону, то у 2017-2018 роках для користувачів централізованого опалення залишається прив’язка до відповідних рішень органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади, а для тих, у кого індивідуальне опалення, субсидія нараховуватиметься з 15 жовтня до 15 квітня.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:52 Забив кулаками і сокирою до смерті. Судитимуть 24-річного жителя Хмельниччини 18:06 На війні загинув водій тролейбуса Віктор Васильєв. Він був зниклим безвісти 17:30 Приміські поїзди через Хмельниччину міняють маршрут 17:08 «Вибиті вікна у квартирах і під’їздах», – Симчишин про наслідки атаки play_circle_filled Від читача 12:35 Медичних сестер і братів відзначили у КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" 16:39 Зарплати від 200 тисяч, BMW та криптовалюта: що задекларували керівники ДБР у Хмельницькому 16:16 Рятувальника з Хмельниччини нагородили відзнакою Президента України 15:50 Коли швидкість – це ваш спокій: як забути про проблеми з інтернетом назавжди (новини компаній) 15:24 У Кам’янці відкрили меморіальну дошку на честь воїна Дмитра Ломова photo_camera 14:34 Спортсмени з Волочиська стали чемпіонами Європи з універсального бою 12:02 В Хмельницькому троє травмованих внаслідок ворожої атаки: міськрада 11:53 Лише з телефоном в кишені: чи можливо в Хмельницькому обійтися без готівки 11:16 На Мазепи ускладенений рух транспорт: ремонтують дорогу 10:37 У Кам’янці жінка намагалася скоїти самогубство: врятувати її допомогли поліцейські 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:23 У ОВА розповіли деталі про наслідки «шахедної» атаки на Хмельниччину 12 травня 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 13 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up