Зникнення 28-річного старости села на Летичівщині: що відомо про пошуки

Зникнення 28-річного старости села на Летичівщині: що відомо про пошуки
  • Чоловік вийшов з дому 27 травня.

  • Відтоді його ніхто не бачив.

  • У поліції повідомили, що відомо на цей момент.

Вчора, 28 травня, правоохоронці повідомили про зникнення чоловіка на ім’я Василь Коротун. За день до того, 27 травня о 08:20, він вийшов зі свого будинку в селі Ярославка Летичівського району. Відтоді його ніхто не бачив. На момент зникнення чоловіку було 28 років. Розшуком займається Летичівський відділ поліції.

Ми звернулися до начальника Летичівського відділу поліції Валерія Онісьєва, аби дізнатися, що відомо на цей момент. Він розповів, що пошуки чоловіка тривають. Відомо, що чоловік обіймає посаду старости села Ярославка Меджибізької ОТГ.

За словами Валерія Онісьєва, чоловік вийшов з будинку вранці 27 травня, чоловік мав намір піти на роботу. Додав правоохоронець, що Василь Коротун має позитивну характеристику та не зловживає алкоголем. На конфлікти та погрози він не скаржився. Шукають Василя Коротуна на території Летичівського району, орієнтування розіслані по всій території області.

Нагадаємо, що дата народження зниклого Василя Коротуна — 18 лютого 1992 року. Прикмети чоловіка за повідомленням поліції: зріст 175 сантиметрів, середньої тілобудови, волосся чорне, має бороду. Був одягнений у куртку з капюшоном зеленого кольору, сорочку білого кольору, штани чорного кольору, чорні туфлі. При собі мав чорний рюкзак, в якому документи, що посвідчують його особу, та ноутбук.

Якщо вам відома інформація щодо зникнення Василя Коротуна, правоохоронці просять повідомити її за номерами 102 або 0385720181. Також можна звернутися особисто за адресою: селище Летичів, вул. Івана Франка, 20.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:33 На щиті повернулось четверо військових з Хмельниччини: Юрій Крижановський, Віктор Оніщук, Анатолій Тамарлі та Роман Панасюк 18:08 Ремонт на трасах Хмельниччини: де відновлювали покриття цього тижня 17:39 Підтвердили загибель двох воїнів з Хмельниччини, які були зниклими безвісти 17:10 На чому їздять Тюрін, Лабазюк, Симчишин та їх заступники Від читача 16:00 Хмельницька митниця інформує 16:44 На Хмельниччині затримали солдата за переправлення чоловіків до Молдови: деталі 16:06 Після тепла — похолодання: прогноз для Хмельницького на вихідні 15:07 Наводив ракети на Хмельниччину: судитимуть агента фсб з Кам’янеччини 14:14 Двоє постраждалих після атаки на Хмельниччину: в якому вони стані 13:26 На Хмельниччині викрили підпільний продаж переробленої вогнепальної зброї 12:44 Загинув у 21... Матері офіцера-прикордонника з Хмельниччини вручили держнагороду 12:02 У центрі Хмельницького організують великодній ярмарок 11:27 У Шепетівці мікроавтобус збив 81-річного велосипедиста: чоловік травмувався 10:44 Наймолодшому — 21. Загинуло троє воїнів з Хмельниччини 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 «Знімав із розшуку» за тисячі доларів: у Хмельницькому викрили схему для військовозобов’язаних 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 3 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Насувається похолодання: погода на 3 квітня для Хмельниччини 20:40 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:04 Екобус у Хмельницькому: графік стоянок у квітні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up