Мокрий сніг і ожеледицю прогнозують хмельничанам на 10 грудня

Мокрий сніг і ожеледицю прогнозують хмельничанам на 10 грудня
  • У неділю, 10 грудня, очікується погіршення погодних умов
  • Синоптики прогнозують мокрий сніг, ожеледь, на дорогах ожеледиця.

 

Теплій суботі прийде на заміну мокра неділя. У Хмельницькому завтра очікується мокрий сніг, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця. 

Очікуються заморозки. Температура повітря - від 0 до -7 градусів. 

З ранку до і до вечора у Хмельницькому небо буде вкрите хмарами. Дощ зі снігом, який йтиме вночі, вранці зміниться на сильний сніг. У другій половині дня він послабшає і до вечора закінчиться. 

Відео дня

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
09:40 Одинадцять вулиць у Хмельницькому 5 грудня залишаться без світла (АДРЕСИ) 09:03 Де у Хмельницькому продаватимуть ялинки — перелік локацій 08:15 У Хмельницькому районі цієї ночі відпрацювала ППО 20:02 У Хмельницькому поліцейські вилучили тисячу літрів фальсифікованого алкоголю photo_camera Від читача 13:30 Людство швидше долає пандемію, ніж епідемію: як не потрібно говорити про ВІЛ? 19:35 15,5 мільйона на ремонт доріг Хмельницького. Кому пішли гроші (ІНФОГРАФІКА) 18:45 Стихійна торгівля біля “Плази”: на парковці облаштували ярмарок 17:19 Посадовець з Хмельниччини платив 2,5 тисячі доларів, щоб скалічили старосту села photo_camera 16:35 Створи Різдвяне диво: запрошуємо маленьких хмельничан до творчого конкурсу 16:15 На українському кордоні затримали порушників з Хмельницької області photo_camera 15:42 Під час мінометного обстрілу на Донеччині загинув сержант з Городоччини 15:09 “Будеш оператором БПЛА”: чоловік у військовій формі погрожував хмельничанину play_circle_filled 14:41 Ожеледь, непосипані тротуари і переломи: скільки хмельничан звернулись до травмпункту 14:23 На Хмельниччині виявили нелегального мігранта з Вірменії 13:45 Де не буде води 4 та 5 грудня в Хмельницькому (АДРЕСИ) 13:19 Був депутатом 4 місяці. Хмельницьку міськраду залишає Сергій Бабій 12:55 Деражнянський суд стягнув 209 тисяч з випускника медичного вишу 12:13 Зіткнулися «Daewoo» та «Skoda»: постраждала 68-річна жінка 11:27 Кам’янчанину, який ціною життя зупинив ворожий наступ, просять присвоїти звання Героя України 10:47 У Кам’янці «Nissan» збив пішохода. Чоловіка госпіталізували до лікарні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up