На Хмельниччині оголосили штормове попередження

На Хмельниччині оголосили штормове попередження
Ілюстративне фото
  • Вдень 5 лютого швидкість вітру сягатиме 25 метрів за секунду.

У ніч на завтра, 5 лютого, на Хмельниччині очікується погіршення погоди. Швидкість вітру, за прогнозом синоптиків, сягатиме 17-22 метрів за секунду. Це відповідає I рівню небезпеки, жовтому. Вдень 5 лютого вітер стане ще сильнішим, пориви сягатимуть 25 метрів за секунду. Це відповідає II рівню небезпеки, помаранчевому. Про це сьогодні, 4 лютого, повідомили на Facebook-сторінці Хмельницького обласного центру з гідрометеорології.

Довідка. Швидкість вітру класифікують за шкалою Бофорта. Якщо вона складає від 13,9 до 17,1 метра за секунду, то вітер має силу 7 балів. Він визначається як «міцний» та призводить до хитання невеликих стовбурів дерев. Якщо швидкість складає від 17,2 до 20,7 метра за секунду, то вітер має силу 8 балів. Він визначається як «дуже міцний» — за таких умов ламаються гілки дерев, а людям важко йти проти вітру.

Якщо швидкість складає від 20,8 до 24,4 метра за секунду, то вітер має силу 9 балів. Він визначається як «шторм» та призводить до невеликих руйнувань, як зняття черепиці та падіння димарів. Вітер зі швидкістю від 24,5 до 28,4 вважається «сильним штормом» та має силу в 10 балів. Він може призводити до значних руйнувань, як от виривання дерев з корінням.

Відео дня

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Остап

    Може хоч сєпара-ждуна Івана Геращенко здує за порєбрік на родіну.

keyboard_arrow_up