Хто проходить до Ради: останній передвиборчий рейтинг

Хто проходить до Ради: останній передвиборчий рейтинг
  • Сьогодні останній день, коли можна публікувати результати соцопитувань.

  • Результати свого дослідження показав «Рейтинг».

  • Згідно з ним, до парламенту впевнено проходять 3 партії.

  • А ще 4 балансують на межі прохідного бар’єру.

До парламентських виборів залишається лише два дні. Голосування відбудеться у неділю, 21 липня. Починаючи від завтра, 19 липня, і до закриття виборчих дільниць законодавство забороняє публікувати результати соціологічних опитувань. Сьогодні, 18 липня, соціологічна група «Рейтинг» оприлюднила результати чергового опитування. Згідно з ним, до нового парламенту впевнено проходять 3 політичні сили. Ще 4 перебувають на межі прохідного бар’єру з урахуванням статистичної похибки. Серед тих українців, які визначилися та підуть голосувати, отримали такі результати:

  • «Слуга народу» — 49,5%

  • «Опозиційна платформа» — 10,5%

  • «Європейська солідарність» — 7,7%

  • «Батьківщина» — 6,9%

  • «Голос» — 5,9%

  • «Сила і честь» — 3,8%

  • «Опозиційний блок» — 3,1%

  • «Радикальна партія» — 2,3%

  • «Свобода» — 2,2%

  • «Партія Шарія» — 2%

  • «Українська стратегія» — 1,7%

  • «Громадянська позиція» — 1,4%

Інші партії підтримують менше 1% українців.

Опитування проводили протягом 13—17 липня. Опитали 2500 українців, старших за 18 років. Статистична похибка не перевищує 2%.

Читайте також: Кого хмельничани підтримуватимуть на виборах — результати голосування на vsim.ua

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Геннадий Малинский
    Тема украинских выборов широко обсуждается в норвежской прессе. Речь идет о конкуренции РФ и Норвегии в вопросах поставок газа в Европу и напряженность в отношениях между Украиной и РФ на руку норвежским экспортерам . Так газета "Лонхольм -фиорд " относит партию Шария к лево-центристским партиям .Даже скорее социал демократического толка. Газета логично указывает на то, что левый центр пуст и представлен только указанной политической силой. Указывает на специфическую дату выборов когда либерально-ориентированные люди с большими доходами (с прислугой) прокинут страну на отдых, а люмпенизированные массы с низкими доходами, которые традиционно голосуют За Тимошенко, также выедут за границу в поисках сезонного заработка. В этих условиях партия Анатолия Шария может получить около 9% голосов и уверенно пройти в парламент. Норвежские журналисты опасаются традиционного исторического тяготения славянской социал-демократии к сближению. "Т.е попадание такой партии в парламент может изменить пропагандируемый 5 лет вектор ненависти." - Пишет Лонхолм-фиор
  • Надежда Романова
    Ганьба!!!Лезет всякий непотреб,это европейська солидарность!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:30 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 17:57 Соцзахист в новому бюджеті Хмельницького: на що передбачили 630 мільйонів 17:05 У Хмельницькому 10 рятувальників гасили пожежу квартири play_circle_filled photo_camera 16:13 Сім годин — максимум: у «Хмельницькобленерго» пояснили рівномірність графіків Від читача 08:45 Змінюється порядок сплати митних платежів громадянами! 15:52 Із дронами та ДСНС: у Хмельницькому понад тиждень шукають собаку Беллу play_circle_filled 15:25 Попрощалися із хмельничанином Володимиром Калініченком, який вважався безвісти зниклим 14:55 Двом хмельничанкам хочуть надати звання «Мати-героїня» 14:29 Висадив пасажирів на проїжджій частині: у Хмельницькому оштрафували водія автобуса (ВІДЕО) play_circle_filled 13:44 На Хмельниччині збільшили кількість маршрутів для здачі практичного іспиту з водіння 13:06 30 пацієнтів за пів дня: у хмельницькому травмпункті «ажіотаж» через негоду 12:41 ДТП та засніжені траси: ситуація на дорогах Хмельниччини 12:05 Схопила за волосся і вдарила об одвірок: суд переглянув вирок жительці Летичева 11:37 Реєстраторку із Держгеокадастру підозрюють у махінаціях із землею за 2,4 мільйона 11:15 На двох вулицях у Хмельницькому не буде води 7 січня 10:38 Був під ураженням дрона: на війні загинув поліцейський з Шепетівки 10:04 У Кам’янці-Подільському на «зебрі» збили жінку 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 7 січня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:40 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 7 січня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up