Новини компанії: "Від тріщини прямої кишки можна позбутися без операції!"

Новини компанії: "Від тріщини прямої кишки можна позбутися без операції!"
«Два роки тому мені поставили діагноз: анальна тріщина. Тоді вдалося її залікувати, але через вісім місяців проблема з'явилася знову. Я знову почав лікування і, здавалося, впорався, але через півроку - знову тріщина. Підкажіть, чи можна вилікувати анальну тріщину повністю, щоб вона зажила і більше не турбувала, а при цьому не вдаватися до операції?» Антон, 39 років

Подібні питання ми отримуємо досить часто. Відповідає нашому читачу, лікар-проктолог медичного центру «Оксфорд Медікал Хмельницький» Олена Василівна Золотова:

 

- На жаль, така ситуація є дуже поширеною. Анальна тріщина в структурі хвороб товстої кишки стоїть на третьому місці після колітів і геморою. Тріщина - це дефект слизової оболонки анального каналу. Появу тріщин провокують все ті ж коліти та геморой. Крім того, згідно зі статистикою, у 70% хворих тріщина поєднується з хронічними захворюваннями верхніх відділів травного тракту. Тому тим, хто часто скаржиться на дискомфорт і болі шлунку, на закрепи та порушення стулу, крім гастроентеролога край необхідна консультація проктолога.

Відео дня
>  

 Як пояснює лікар, існує гостра та хронічна форма захворювання. При гострій формі захворювання, тріщина має щелевидную форму з гладкими рівними краями, дно тріщини - це м'язова тканина сфінктера заднього проходу. З часом дно та края тріщини покриваються фібринозним нальотом. У запущених випадках по її краях розростається і ущільнюється сполучна тканина. Так формується хронічна анальна тріщина. Біль стає менш помітною, але до неї приєднується сильний свербіж, кров'янисті виділення при поході в туалет. При цьому, подразнення нервових закінчень слизової в будь-який момент може викликати різкий біль і спазм сфінктера заднього проходу. Ці проблеми нерідко посилюються ще однією - гострим парапроктитом, тобто інфекційним запаленням в результаті зараження через тріщину.

- Відповідаючи на запитання читача, скажу, що вилікувати анальну тріщину, навіть при хронічному перебігу захворювання, можна, - розповідає Олена Золотова. - Раніше запущену проблему вирішували дійсно за допомогою операції. Сьогодні, у нашому медичному центрі можливо позбавитись від захворювання за допомогою сучасних малоінвазивних методів лікування, без оперативного втручання та без болі. Лікування гострої анальної тріщини починається з консервативної терапії: а саме з застосування сучасних ексклюзивних ліків, які допомагають досягти одужання у 95 % пацієнтів. Процес лікування при цьому проходить ефективно, швидко і безболісно. Якщо тріщина носить хронічний характер, тобто з ущільненими, твердими краями і фібринозним нальотом, то в такому випадку проводиться видалення тріщини найсучаснішим радіохвильовим апаратом «Сургітрон» з подальшим консервативним лікуванням.

 

До речі, як зазначив лікар, на прийом до проктолога - хоча б раз на рік!

Захворювання прямої кишки на перших стадіях практично не проявляються зовні. Тому для профілактики варто відвідувати лікаря мінімум раз на два роки. У тих випадках, якщо батьки страждали проктологічними захворюваннями, необхідно перевірятися не менше разу на рік.

Для запису на прийом до лікаря-проктолога телефонуйте: 70-20-30.

Бажаємо Вам здоров’я!

Оксфорд медікал Хмельницький

м. Хмельницький, вул. Подільська 10

тел.: (0382) 70-20-30

http://khmelnitsky.oxford-med.com.ua/

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я! Проконсультуйтесь з лікарем! Ліцензія МОЗУ: АВ №492131 от 02.09.2009

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up