Дивіться 35 старих фото Хмельницького, на які ми додали кольори

Дивіться 35 старих фото Хмельницького, на які ми додали кольори
  • Серед старих знімків Хмельницького чимало чорно-білих фото.

  • До них можна додати кольори.

  • Ми зробили це і пропонуємо вам подивитися на результат.

На початку XIX століття у Франції була зроблена перша у світовій історії фотографія, яка була чорно-білою. На початку XX століття були зроблені перші кольорові світлини. Втім, чорно-біла фотографія була поширеною ще тривалий час після того, зокрема це стосується й України.

В Інтернеті можна знайти чимало чорно-білих світлин, зроблених у Хмельницькому в різні часи — від початку XX століття до початку XXI-го. Хоч вони позбавлені кольорів, та сучасні технології дозволяють приблизно відновити їх у тому вигляді, в якому їх бачив автор світлини.

Ми підібрали старі чорно-білі фото міста і додали до них кольори з допомогою онлайн-сервісу. Переглядайте світлини в оригінальному та кольоровому варіантах. Фото є інтерактивними — для порівняння версій переміщуйте повзунок.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

keyboard_arrow_up